Menu

Air Berlin

Advertisement

Najvýhodnejšie akciové lety s leteckou spoločnosťou Air Berlin na eSky

Cena za 1 dospelú osobu pre obidva smery

Advertisement

✔️ Kam lieta Air Berlin?

Cestovný poriadok Air Berlin zahŕňa trasy z mnohých populárnych miest. Keď chcete skontrolovať dostupnosť spojenia, použite vyhľadávač eSky.

✔️ Kedy si môžete kúpiť najlacnejšie letenky na let Air Berlin?

Najlepšie je kúpiť si letenky na let Air Berlin s dostatočným predstihom.

✔️ Aké letecké spoločnosti prevádzkujú podobné trasy?

Do miest, do ktorých prevádzkujú lety Air Berlin, prevádzkujú aj ďalšie letecké spoločnosti a nájdete ich vo vyhľadávači eSky.

✔️ Môžem si rezervovať hotel spolu s letom Air Berlin?

Pomocou cestovného vyhľadávača eSky, s letom si môžete tiež zarezervovať ubytovanie ako súčasť balíka Let + Hotel. Vďaka tomu bude Váš výlet nielen pohodlnejší, ale tiež vďaka zľavám na balíčky ušetríte peniaze.

Zistite viac o Air Berlin

Air Berlin

Letecká spoločnosť Air Berlin je po Lufthanse druhým najväčším prepravcom v Nemecku. Bola založená v roku 1978 v Spojených štátoch amerických pod názvom Air Berlin Inc. Bolo to v období, kedy mohli v západnom Berlíne prístavať jedine lietadlá patriace štátom aliancie.  Prvý let lietadlom tohto prepravcu sa uskutočnil dňa 29. apríla 1979 na trase Berlín Tegel – Palma de Majorka. V súčasnosti tieto aerolínie lietajú vo všetkých smeroch na svete.

V decembri 2011 Air Berlin a Etihad Airways vytvorili strategické partnerstvo a od jari 2012 je Air Berlin členom globálnej aliancie leteckých spoločností One World.

Po pozastavení obchodnej činnosti spoločnosti airberlin, na trasách, ktoré predtým letecká spoločnosť prevádzkovala, i.a.: Lufthansa.