Menu

Vyhľadať lety z Soluň Makedonia do Hurghada Intl Airport

Ukázať filtre

Hurgada

 • Všeobecné informácie

  Úradný jazyk: arabčina
  Časové pásmo: UTC +2
  Mena: Egyptská libra (EGP)

 • Rovnako ako huby po daždi

  Prvý hotel bol tu postavený v roku 1965 a ďalšie boli postavené neuveriteľne rýchlym tempom a dnes je ich tu viac ako 300 na pobreží, ktoré má približne 60 km!

 • Atmosferická oblasť

  Ak chcete cítiť atmosféru mesta, nezabudnite navštíviť jedinečnú časť mesta Hurghada - Daharu. Choďte na najväčší bazár a pozrite sa do kaviarne, kde si objednáte skutočnú tureckú kávu.

 • Užite si morské krásy

  Ak budete mať príležitosť uvidieť morské dno tak určité ju využite. Mnohé požičovne ponúkajú lode s priehľadným dnom, ktoré vám umožňujú obdivovanie úžasných koralových útesov.

Čo vidieť v Hurghade?

Hurghada je mesto nachádzajúce sa vo východnej časti Egypta, na pobreží Červeného mora. Je to jeden z najdôležitejších bodov na svetovej turistickej mape, mesto je súčasťou Riviéry Červeného mora, regiónu, kde teplota v najchladnejšom mesiaci roka neklesá pod 25 stupňov.

Hurghada je ideálnym miestom pre potápačov. Nachádza sa medzi päťdesiatimi koralovými útesmi, ako sú Erg Abu Ramada, Omo Gammar, Shabroor Om Gammar a South Abu Ramada. Nájdete tu asi dvesto potápačských základní, rovnako ako mnoho vrakov, ktoré budete môcť obdivovať pri potápaní - medzi nimi sú lode ako Salem Express, Seastar alebo Thistlegorm.

Potápanie nie je samozrejme jediným vodným športom, s ktorým sa môžete v tejto oblasti oboznámiť. Budete si môcť vyskúšať kitesurfing, windsurfing alebo surfovanie. K dispozícii sú tiež krásne, piesočné pláže a more v úžasnej azúrovej farbe, jednoducho rajské miesto na odpočinok.

Keď budete v Hurghade, tak iďte na mestský trh. Milióny farieb na každom stánku určite na vás zapôsobia. Čo by ste si mali kúpiť v takomto mieste? Určite extrémne aromatické korenie a jedinečné čaje. Bez ohľadu na to, na čo sa rozhodnete, nezabudnite na to, že nikdy by ste nemali byť spokojní s pôvodnou cenou. Vyjednávanie je neoddeliteľnou súčasťou nákupného procesu.

Vzhľadom na to, že ide o turistické mesto nájdete tu veľa miest na to, aby ste sa najedli. Veľmi obľúbeným miestom je Le Garage - Gourmet Burger pri Abu Tig Marina, reštaurácia sa špecializuje na hamburgery. The Heaven na Hurghada Marina Boulevard je známe z ohľadu na morské plody! Reštaurácia, ktorá stojí za návštevu keď už bude tma je Chuchichaschtli - swiss house ul. El Balad. Je tam veľký jedálenský priestor, určený pre stravovanie vonku, ktorý je ozdobený rastlinami a zavesenými svetlami.

✔️ Existujú v eSky.sk nejaké špeciálne ponuky leteniek Soluň Makedonia Hurghada Intl Airport?

Na webovej stránke eSky.sk pravidelne sprístupňujeme špeciálne ponuky leteniek. Sledujte nás a nechajte sa inšpirovať!

✔️ Môžem sa postarať o cestovné poistenie pri rezervovaní letov Soluň Makedonia Hurghada Intl Airport?

Na webovej stránke eSky.sk si pri rezervácii leteniek môžete tiež zakúpiť rôzne druhy poistenia, podľa Vašich potrieb. Vďaka tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Keď si objednám letenky Soluň Makedonia Hurghada Intl Airport, môžem si tiež rezervovať ubytovanie na mieste?

Na webovej stránke eSky.sk ponúkame vyhľadávač ubytovania, vďaka ktorému sa môžete starať o svoje ubytovanie v mieste, kam cestujete, ešte pred cestou. Ubytovanie je možné rezervovať nezávisle od letenky alebo ako súčasť balíka Let + Hotel.

✔️ Ktoré letecké spoločnosti ponúkajú letenky Soluň Makedonia Hurghada Intl Airport?

V eSky.sk zabezpečujeme, aby ponuka letov Soluň Makedonia Hurghada Intl Airport zahŕňala nielen nízkonákladové letecké spoločnosti, ale aj tie, ktoré sa špecializujú na vysoký štandard.

Hľadáš ubytovanie? Pozri najlepšie hotely v Hurgade

Nájsť hotely v Hurgade