Menu

Vyhľadať lety z Viedne do Amsterdamu

Ukázať filtre

✔️ Existujú v eSky.sk nejaké špeciálne ponuky leteniek z Viedne do Amsterdamu?

Na webovej stránke eSky.sk pravidelne sprístupňujeme špeciálne ponuky leteniek. Sledujte nás a nechajte sa inšpirovať!

✔️ Môžem sa postarať o cestovné poistenie pri rezervovaní letov z Viedne do Amsterdamu?

Na webovej stránke eSky.sk si pri rezervácii leteniek môžete tiež zakúpiť rôzne druhy poistenia, podľa Vašich potrieb. Vďaka tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Keď si objednám letenky z Viedne do Amsterdamu, môžem si tiež rezervovať ubytovanie na mieste?

Na webovej stránke eSky.sk ponúkame vyhľadávač ubytovania, vďaka ktorému sa môžete starať o svoje ubytovanie v mieste, kam cestujete, ešte pred cestou. Ubytovanie je možné rezervovať nezávisle od letenky alebo ako súčasť balíka Let + Hotel.

✔️ Ktoré letecké spoločnosti ponúkajú letenky z Viedne do Amsterdamu?

V eSky.sk zabezpečujeme, aby ponuka letov z Viedne do Amsterdamu zahŕňala nielen nízkonákladové letecké spoločnosti, ale aj tie, ktoré sa špecializujú na vysoký štandard.

Letiská

Viedeň Amsterdam

Obľúbené letecké spoločnosti na trase Viedeň - Amsterdam

Lety Viedeň Amsterdam zabezpečuje niekoľko leteckých spoločnosti, preto každý si môže vybrať tu najvyhovujúcejšiu ponuku. Lacné letenky z Viedne do Amsterdamu určite ponúka letecká spoločnosť easyJet, ale nie je to jediná aerolinka, ktorá lieta na tejto trase. Letenky z Viedne do Amsterdamu ponúkajú aj známe letecké spoločnosti Austrian Airlines a KLM. Je treba podotknúť, že medzinárodné letisko Viedeň Schwechat, ktoré je vzdialene 18 kilometrov od Viedne, je občas obyvateľmi juhozápadného Slovenska považované ako „druhé bratislavské letisko“a preto medzi viedenským letiskom a Bratislavou premáva pravidelne autobus. Na druhej stráne letisko Amsterdam Schiphol sa nachádza 9,1 km juhozápadne od Amsterdamu, na prepravu z/na letisko slúži železničná trať, ktorá spája letisko so všetkými väčšími mestami v Holandsku.

Hľadáš ubytovanie? Pozri najlepšie hotely v Amsterdame

Nájsť hotely v Amsterdame