Menu

Afganistan Honduras - Vyhľadať lety

Honduras

 • Roatán
 • Všeobecné informácie

  Úradný jazyk: španielčina
  Časové pásmo: UTC -6
  Mena: Honduraská lempira (HNL)

 • Festival kreviet

  Ak máte radi morské plody príďte do Roatanu v júne, keď sa koná Roatan Shrimps Festival. Vtedy sa krevety pripravujú na tisíc spôsobov.

 • Zahráte si golf?

  Keď už pláž alebo potápanie bude Vás nudiť, tak vyskúšajte niečo nové. Ak budete mať chuť si zahrať golf tak navštívte Black Pearl.

 • Stretnutie s náčelníkom

  Už máte dosť turistických miest? Bay Island Adventures organizujú exkurzie na Cayos Cochinos, kde žijú pôvodní obyvatelia Hondurasu - Garifunovia. Exkurzia Vám priblíží ich každodenný život.

Čo vidieť v Roatane?

Karibský ostrov, ktorý sa nachádza 65 km od pobrežia Hondurasu je známy výborne pripravenou turistickou infraštruktúrou. Ešte pred nedávnom Roatan to bolo len zopár dediniek. Dnes sú tu rekreačné strediská, v ktorých sa môžete potápať, rybárčiť alebo venovať sa ostatným vodným športom. Z prístavu môžete sa dostať na korálový útes, kde uvidíte svetločervené rybičky a koraly.
Jedna z najoriginálnejších turistických atrakcií Vás čaká v Deturu Roatan. Ak potápanie nepatrí k vaším obľúbeným športom tak práve tu budete mať možnosť uvidieť morské dno. Zoberte si loď s priehľadným dnom a uvidíte zaujímavý podvodný život. Je to skvelá ponuka pre rodiny s deťmi. 
Navštívte rajskú záhradu Blue Harbor Tropical Arboretum. Počas výnimočnej exkurzie po ovocnom sade a oranžérii budete mať možnosť spoznať tunajšie ovocie - mango, ružový grapefruit alebo karambolu – charakteristické ovocie, ktoré po prerezaní vyzerá ako hviezda. Toto miesto sa určite bude páčiť aj milovníkom vtákov, ktoré často sa objavujú okolo jazierka, ktoré je v záhrade. 
Ak nemáte strach z výšky a chcete sa zacítiť ako kráľ džungle, tak máme pre Vás ideálnu ponuku. V Jungletop Zipline budete mať možnosť ísť so sprievodcom na výpravu do džungle. Ale nebude to obyčajná prechádzka. Na trase Vás čakajú visuté, bambusové mosty a zipline. Počas prechádzky stretnete sa s veselými kapucínskymi opicami, ktoré sú veľmi priateľské. Odporúčame to dospelým aj starším deťom.
Chcete sa potápať s delfínmi? Tunajšie delfíny nepoznajú žiadne triky – keď uvidia fotoaparát nebudú Vás bozkávať, no napriek tomu sa radi hrajú. Nebojte sa im zamávať morskou riasou, určite bude to pre nich pozvanie na zábavu.  
Keď po toľkých zážitkoch budete mať hlad objednajte si miestnu pochúťku – polievku z morských plodov - krabov, kreviet, ustríc a rýb. Odporúčame návštevu Roatan Oasis pri Careterra Principal. Vynikajúcu kreolskú kuchyňu ochutnáte v Creole's Rotisserie Chicken pri West End Road, nájdete tam veľa lacných jedál.

✔️ Existujú v eSky.sk nejaké špeciálne ponuky leteniek z Afganistanu do Hondurasu?

Na webovej stránke eSky.sk pravidelne sprístupňujeme špeciálne ponuky leteniek. Sledujte nás a nechajte sa inšpirovať!

✔️ Môžem sa postarať o cestovné poistenie pri rezervovaní letov z Afganistanu do Hondurasu?

Na webovej stránke eSky.sk si pri rezervácii leteniek môžete tiež zakúpiť rôzne druhy poistenia, podľa Vašich potrieb. Vďaka tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Keď si objednám letenky z Afganistanu do Hondurasu, môžem si tiež rezervovať ubytovanie na mieste?

Na webovej stránke eSky.sk ponúkame vyhľadávač ubytovania, vďaka ktorému sa môžete starať o svoje ubytovanie v mieste, kam cestujete, ešte pred cestou. Ubytovanie je možné rezervovať nezávisle od letenky alebo ako súčasť balíka Let + Hotel.

✔️ Ktoré letecké spoločnosti ponúkajú letenky z Afganistanu do Hondurasu?

V eSky.sk zabezpečujeme, aby ponuka letov z Afganistanu do Hondurasu zahŕňala nielen nízkonákladové letecké spoločnosti, ale aj tie, ktoré sa špecializujú na vysoký štandard.