Menu

Vyhľadať lety z Afganistanu na Slovensko

Slovensko

 • Bratislava
 • Košice
 • Všeobecné informácie

  Úradný jazyk: slovenčina
  Časové pásmo: UTC+2 (leto), UTC+1 (zima)
  Mena: Euro (EUR)

 • UFO nad mestom

  Staré mesto a najväčšie bratislavské sídlisko - Petržalku spája most, nad ktorým je UFO! 84 metrov nad zemou je disk, ktorý korunuje mostový stĺp.

 • Mesto dvoch hraníc

  Bratislava je jediným európskym hlavným mestom, ktorého hranice sa prekrývajú na dvoch úsekoch so štátnou hranicou! V západne a juhozápadne mestské hranice sa prekrývajú so štátnou hranicou s Rakúskom (do Viedne je iba 70 kilometrov), a na malom juhovýchodnom úseku - s Maďarskom.

 • Mestský sviatok

  Na prelome apríla a mája mesto oslavuje svoj sviatok. Pri tejto príležitosti sa konajú početné koncerty, prehliadky a vystúpenia.

Čo vidieť v Bratislave?

Hlavné a najväčšie mesto Slovenska sa v posledných rokoch stalo obľúbenou turistickou destináciou. Nepochybne je to efekt blízkosti Viedne a dobrého cestovného a vlakového spojenia s rakúskym hlavným mestom. Vďaka tomuto na bratislavských uliciach je možno stretnuť ľudí z celej Európy.

Nachádzajúca sa na Dunaji Bratislava je stále otvorenejšia voči rieke, spoznávanie tohto mesta je môžno začať od nábrežnej promenády plnej kaviarní, pri ktorej je aj umelá pláž. Okolité podniky a atmosféra riečneho bulváru poskytujú výnimočnú atmosféru mesta. Pozor! Pamätajte, že kúpanie sa v Dunaji je prísne zakázané! Neďaleko je most SNP, ktorý je známy svojím ufom, v ktorom sa nachádza rozhľadňa a reštaurácia. Na blízkom kopci je môžno obdivovať renesančno-barokový Bratislavský hrad. Na úpätí kopca sa začína staré mesto s početnými námestiami, ktoré sú obklopené historickými budovami a úzkymi uličkami. Na hlavnom námestí pozoruhodná je stará radnica a neďaleká Michalská brána.

Na okraji starého mesta narazíme na čarovný Prezidentský palác, ktorý pochádza z 18. storočia, pozrite si aj jeho záhradu vo francúzskom štýle. Za návštevu stoji aj nachádzajúca sa na predmestí štvrť Devín, kde sú zrúcaniny stredovekého hradu. Odporúčame aj vojenský cintorín – Slavín, odkiaľ budete mať krásny pohľad na celé mesto.

✔️ Existujú v eSky.sk nejaké špeciálne ponuky leteniek z Afganistanu na Slovensko?

Na webovej stránke eSky.sk pravidelne sprístupňujeme špeciálne ponuky leteniek. Sledujte nás a nechajte sa inšpirovať!

✔️ Môžem sa postarať o cestovné poistenie pri rezervovaní letov z Afganistanu na Slovensko?

Na webovej stránke eSky.sk si pri rezervácii leteniek môžete tiež zakúpiť rôzne druhy poistenia, podľa Vašich potrieb. Vďaka tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Keď si objednám letenky z Afganistanu na Slovensko, môžem si tiež rezervovať ubytovanie na mieste?

Na webovej stránke eSky.sk ponúkame vyhľadávač ubytovania, vďaka ktorému sa môžete starať o svoje ubytovanie v mieste, kam cestujete, ešte pred cestou. Ubytovanie je možné rezervovať nezávisle od letenky alebo ako súčasť balíka Let + Hotel.

✔️ Ktoré letecké spoločnosti ponúkajú letenky z Afganistanu na Slovensko?

V eSky.sk zabezpečujeme, aby ponuka letov z Afganistanu na Slovensko zahŕňala nielen nízkonákladové letecké spoločnosti, ale aj tie, ktoré sa špecializujú na vysoký štandard.

Obľúbené letecké spoločnosti na trase Afganistan - Slovensko