Menu

Rezervujte cestu pre viac ako 9 osôb
Pošlite námsprávu

Niekoľko dôvodov prečo ísť na skupinový výlet s nami:

Šetrite čas – my pre Vás vyhľadávame, porovnávame a pomáhame vybrať najlepšiu ponuku.

Zaplatíte menej - naše ceny sú najlepšie na trhu.

V našej ponuke nájdete niekoľko stoviek leteckých spoločností z celého sveta.

Využite naše mnohoročné skúsenosti.

Rezervujeme pre Vás ubytovanie - v našej databáze je viac ako 900 000 hotelov.

V prípade problémov počas cesty môžete kontaktovať nášho konzultanta.

Kontaktujte nás

Pokiaľ chcete zakúpiť letenky pre skupinu 10 osôb a viac, kontaktujte nás pomocou formulára. Náš konzultant Vám pomôže vybrať najlepšiu skupinovú ponuku.

Vyplňte kontaktný formulár vyžadované údaje

kontaktné informácie:
Informácie o ceste

Niekoľko nápadov na skupinový výlet

Motivačné cestovanie
Motivačné výlety

Klesá motivácia Vašeho tímu? Zastavte monotónnosť a nudu v práci - atraktívne výlety v rámci Slovenska alebo do zahraničia pomôžu zvýšiť motiváciu Vašich zamestnancov a spolupracovníkov.

Integračné výlety
Integračné výlety

Chcete upevniť tím a pritom venovať nezabudnuteľné zážitky svojim zamestnancom? Organizácia výletu už nemusí byť Váš problém - dovezieme Vás na určené miesto a zabezpečíme ubytovanie pre celú skupinu.

Doprava na loď
Doprava na loď

Plánujete exotickú plavbu po Karibiku vo väčšej skupine? My Vám pomôžeme organizovať rýchly a výhodný transfer na miesto, odkiaľ odpláva Vaša loď.

Zájazdy na lyže
Zájazdy na lyže

Užite si lyžovačku so skupinou známych. Zima na horách a dobrá spoločnosť je zárukou výborné stráveného času. Keď sa začne sezóna, nechystajte si lyžiarske vybavenie - my Vám v okamihu zabezpečíme dopravu do lyžiarskych stredísk.

Školenia
Školenia

Vďaka naším skrúšenostiam, skvelej organizácii a tisíckam kontaktov s hotelmi po celom svete, môžete mať istotu, že naša ponuka pre skupiny uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Chartery
Chartery

Vďaka spolupráce s niekoľkými stovkami leteckých spoločností po celom svete môžeme vytvoriť nevýhodnejšiu ponuku pre skupiny, ktorá je ideálne prispôsobená potrebám zákazníka, a to zároveň cenovo aj vzhľadom na miesto a čas odletu.