Menu

Dôležité informácie, súvisiace s Vašou cestou (COVID-19)

Dôležité informácie, súvisiace s Vašou cestou (COVID-19)

Vážení Zákazníci,

Informujeme, že rozhodnutím slovenskej vlády boli dočasne pozastavené medzinárodné lety z a na Slovensko. To znamená, že niektoré lety sa neuskutočnia.

Snažíme sa nájsť alternatívne riešenia a umožniť Cestujúcim návrat na Slovensko, pričom zvažujeme aj lety na iné letiska v blízkosti hraníc štátu. V tejto situácii je to naša najvyššia priorita.

Chceli sme Vás zabezpečiť, že v súvislosti s vyššie uvedeným a početnými otázkami, naši konzultanti  priebežne vybavujú všetky žiadosti. Je ich v súčasnosti nadpriemerný počet.

Aby sme tento proces urýchlili, rozhodli sme sa pozastaviť možnosť telefonicky nás kontaktovať. Z tohto dôvodu sa nám podarilo urýchliť vybavovanie žiadostí, ale predovšetkým spracovanie návratov prostriedkov. Považujeme to za prioritu v súčasnej situácii. Automatizovali sme procesy cieľom kontaktovania zákazníkov v súvislosti s návratami prostriedkov ešte predtým, ako oni nám žiadosť nahlásia. Keď napriek tomu nás chcete kontaktovať, použite kontaktný formulár.

Zároveň chceme Vás ubezpečiť, že situáciu neustále sledujeme a zameriavame sa na komunikáciu s leteckými spoločnosťami s cieľom zaručiť a skrátiť čakaciu lehotu na vrátenie prostriedkov. Zaviedli sme množstvo vylepšení na urýchlenie procesu komunikácie. Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vybavili žiadosti o návraty prostriedkov čo najrýchlejšie.

Nižšie nájdete najdôležitejšie informácie pre cestujúcich, súvisiace s vybavovaním žiadosti:

1. Keď je Vaša cesta v najbližších dňoch a Váš let sa menil, budeme Vás o tom informovať telefonicky alebo e-mailom a okamžite predstavíme dostupné riešenia.

2. Keď Vaša cesta nie je skôr ako za 2 týždne, počkajte, kým nás budete kontaktovať. Vzhľadom na neustále sa meniacu situáciu letecké spoločnosti a ďalší partneri každý deň overujú svoje pravidlá, súvisiace s cestovaním. Počkajte pár dní, aby sme sa uistili, že máme pre Vás najaktuálnejšie informácie.

Keď napriek tomu chcete nás kontaktovať, použite kontaktný formulár. Vďaka tomu budeme schopní vybaviť Vašu požiadavku rýchlejšie a efektívnejšie a váš dopyt bude zaslaný priamo osobe, ktorá vykonáva vašu objednávku.

Našou prioritou sú požiadavky zákazníkov s najbližším dátumom odletu a spracovávame ich ako prvé. Zákazníci, ktorí majú lety naplánované v budúcnosti, sú žiadaní o trpezlivosť.

Vopred Vám ďakujeme za pochopenie tejto výnimočnej situácie.

Tím eSky

Tipy a návrhy v tomto článku a súvisiace články sú len pre informačné a pomocné účely a nesmú predstavovať základ pre akúkoľvek sťažnosť voči eSky.sk.

Ponúkol tento článok informácie, ktoré ste hľadali? Áno | Nie
Myslím si, že tento článok:
Vďaka za váš názor!