Menu

Emirates

Advertisement

Najvýhodnejšie akciové lety s leteckou spoločnosťou Emirates na eSky

Cena za 1 dospelú osobu pre obidva smery

Advertisement

✔️ Kam lieta Emirates?

Cestovný poriadok Emirates zahŕňa trasy z mnohých populárnych miest. Keď chcete skontrolovať dostupnosť spojenia, použite vyhľadávač eSky.

✔️ Kedy si môžete kúpiť najlacnejšie letenky na let Emirates?

Najlepšie je kúpiť si letenky na let Emirates s dostatočným predstihom.

✔️ Aké letecké spoločnosti prevádzkujú podobné trasy?

Do miest, do ktorých prevádzkujú lety Emirates, prevádzkujú aj ďalšie letecké spoločnosti a nájdete ich vo vyhľadávači eSky.

✔️ Môžem si rezervovať hotel spolu s letom Emirates?

Pomocou cestovného vyhľadávača eSky, s letom si môžete tiež zarezervovať ubytovanie ako súčasť balíka Let + Hotel. Vďaka tomu bude Váš výlet nielen pohodlnejší, ale tiež vďaka zľavám na balíčky ušetríte peniaze.

Zistite viac o Emirates

Emirates

Letecká spoločnosť Emirates je vo vlastníctve vlády Spojených arabských emirátov. Vznikla v októbri 1985. Prvý let sa uskutočnil na trase Karáči – Bombaj. V júli 1987 sa letecká spoločnosť dostala aj do Európy. Prvým letiskom v Európe, na ktorom pristálo lietadlo Emirates, bol Londýn Gatwick. V druhej polovici roku 1990 prepravca uskutočnil prvé lety do juhovýchodnej Ázie, konkrétne do Singapuru.

V súčasnej dobe letecká spoločnosť v rámci svojho rozsahu zahŕňa celý svet, vrátane poľského letiska vo Varšave. Je jedným z najväčších a najdôležitejších medzikontinentálnych prepravcov, ktorí sa najrýchlejšie rozvíjajú, a pritom sú najbohatší na svete. Emirates za svoj úspech vďačí bezproblémovému prístupu k lacnému palivu, ako aj rozvoju cestovného ruchu a podnikateľskej oblasti Spojených arabských emirátov.