Menu

Transavia

Advertisement

Najvýhodnejšie akciové lety s leteckou spoločnosťou Transavia na eSky

Cena za 1 dospelú osobu pre obidva smery

Advertisement

✔️ Kam lieta Transavia?

Cestovný poriadok Transavia zahŕňa trasy z mnohých populárnych miest. Keď chcete skontrolovať dostupnosť spojenia, použite vyhľadávač eSky.

✔️ Kedy si môžete kúpiť najlacnejšie letenky na let Transavia?

Najlepšie je kúpiť si letenky na let Transavia s dostatočným predstihom.

✔️ Aké letecké spoločnosti prevádzkujú podobné trasy?

Do miest, do ktorých prevádzkujú lety Transavia, prevádzkujú aj ďalšie letecké spoločnosti a nájdete ich vo vyhľadávači eSky.

✔️ Môžem si rezervovať hotel spolu s letom Transavia?

Pomocou cestovného vyhľadávača eSky, s letom si môžete tiež zarezervovať ubytovanie ako súčasť balíka Let + Hotel. Vďaka tomu bude Váš výlet nielen pohodlnejší, ale tiež vďaka zľavám na balíčky ušetríte peniaze.

Zistite viac o Transavia

Transavia

Holandskú nízkonákladovú leteckú spoločnosť Transavia založil v roku 1965 výrobca bicyklov. Od roku 2003 spoločnosť Transavia patrí spoločnosti KLM.
Letecká spoločnosť ponúka lety do viac ako 90 miest v Európe a stredomorských štátov.

Batožina

Na palubu lietadla spoločnosti Transavia si môžete vziať príručnú batožinu. Avšak jej rozmery a hmotnosť sú určené leteckou spoločnosťou a môžu sa líšiť v závislosti od triedy rezervácie alebo trasy.
Podaná (registrovaná) batožina v aerolinke Transavia taktiež musí spĺňať určité rozmery a hmotnosť. Aj tu všetko závisí od cestovnej triedy a trasy.

Cestovné triedy

Letecká spoločnosť Transavia ponúka tri cestovné triedy.

Online odbavenie

Odbavenie prostredníctvom internetu je možné od 24 do 4 hod. pred plánovaným odletom.

Flotila

Flotila leteckej spoločnosti Transavia to 35 lietadiel typu Boeing 737-700, B737-800.

Letisko Amsterdam-Schiphol

Medzinárodné letisko Amsterdam-Schiphol je to najväčšie letisko v Holandsku a 4. v Európe. Nachádza sa 15 km juhozápadne od centra hlavného mesta Holandska. Na letisku je hotel Mercury Schiphol, početné bary, reštaurácie, kaviarne a obchody. K dispozícii je bezdrôtové pripojenie na internet.

Jedlá

Jedlá a nápoje je možné zakúpiť na palube lietadla.

Dodatočné služby

Letecká spoločnosť ponúka aplikáciu s filmami a seriálmi, ktoré si môžete stiahnuť na vlastné mobilné zariadenie. Dopravca tiež poskytuje časopis Wings. Cestujúcim je ponúknutá účasť na vernostnom programe Flying Blue (vernostný program spoločnosti KLM ku ktorej patrí Transavia).