Menu

Jet2.com

Advertisement

Najvýhodnejšie akciové lety s leteckou spoločnosťou Jet2.com na eSky

Cena za 1 dospelú osobu pre obidva smery

Advertisement

✔️ Kam lieta Jet2.com?

Cestovný poriadok Jet2.com zahŕňa trasy z mnohých populárnych miest. Keď chcete skontrolovať dostupnosť spojenia, použite vyhľadávač eSky.

✔️ Kedy si môžete kúpiť najlacnejšie letenky na let Jet2.com?

Najlepšie je kúpiť si letenky na let Jet2.com s dostatočným predstihom.

✔️ Aké letecké spoločnosti prevádzkujú podobné trasy?

Do miest, do ktorých prevádzkujú lety Jet2.com, prevádzkujú aj ďalšie letecké spoločnosti a nájdete ich vo vyhľadávači eSky.

✔️ Môžem si rezervovať hotel spolu s letom Jet2.com?

Pomocou cestovného vyhľadávača eSky, s letom si môžete tiež zarezervovať ubytovanie ako súčasť balíka Let + Hotel. Vďaka tomu bude Váš výlet nielen pohodlnejší, ale tiež vďaka zľavám na balíčky ušetríte peniaze.

Zistite viac o Jet2.com

Jet2.com

Jet2.com je treťou najväčšou leteckou spoločnosťou vo Veľkej Británii. Ponúka lety z 11 britských letísk do viac ako 65 destinácií v Európe, Stredozemnom mori a na Kanárskych ostrovoch. Od prvého letu v roku 2003 neustále rozširuje svoju leteckú flotilu a obsluhuje viac ako 100 lietadiel. Jet2.com ponúka lacné letenky a špičkové služby.

Spoločnosť Jet2.com získala množstvo ocenení, ako je Najlepšia letecká spoločnosť v Spojenom kráľovstve podľa TripAdvisor. Bola tiež zaradená do zoznamu 10 najlepších leteckých spoločností na svete – ako jediná so sídlom vo Veľkej Británii. Titul Cestovná značka roku 2023 jej udelil časopis "Which?" a päť hviezdičiek za dochvíľnosť dostala od OAG.

Batožina

Jet2.com umožňuje cestujúcim vziať si na palubu lietadla príručnú batožinu. Jej veľkosť a maximálnu povolenú hmotnosť upravujú vnútorné predpisy leteckej spoločnosti. Limity sa môžu navzájom líšiť v závislosti od cestovnej triedy a cieľovej destinácie. To isté v zásade platí aj pre registrovanú batožinu. Pokiaľ ide o špecifické predmety ako športové náčinie či hudobné nástroje, ich preprava sa riadi samostatnými predpismi Jet2.com.

Cestovné triedy

Jet2.com má v ponuke len sedadlá v triede economy, cestujúci si však môžu za príplatok vybrať konkrétne miesta, kde chcú počas letu sedieť. Spoločnosť ponúka tiež možnosť rezervácie väčších sedadiel s extra miestom pre nohy.

Online Check-in

Pokiaľ sa rozhodnete letieť so spoločnosťou Jet2.com, môžete sa odbaviť online od 28 dní do 6 hodín pred plánovaným odletom.

Flotila Jet2.com

Nízkonákladová letecká spoločnosť Jet2.com má viac ako 100 lietadiel – Boeingy a Airbusy.

Letisko

Jet2.com lieta v Spojenom kráľovstve z týchto destinácií: Belfast (BFS), Birmingham (BHX), Bristol (BRS), East Midlands (EMA), Edinburgh (EDI), Glasgow (GLA), Leeds Bradford (LBA), Londýn Stansted (STN), Manchester (MAN), Newcastle (NCL) a Liverpool (LPL). Liverpool bude od marca 2024 novou domovskou základňou Jet2.com.

Občestvenie počas letu

Za príplatok je možné objednanie teplých pokrmov v rámci trojchodového menu. Ceny začínajú na úrovni £7.50, čo je zhruba 8.50 až 9€. Strava sa dá objednať vopred, počas rezervácie letu na webovej stránke Jet2.com. Výber jedál je široký, ponuka sa môže líšiť na základe dátumu cesty a cieľovej destinácie. Ku každému pokrmu sa podáva bezplatné občerstvenie v podobe maslového croissantu.

Doplnkové služby

V rámci doplnkových služieb ponúka Jet2.com svojim zákazníkom zľavové kupóny a vernostný program pre tých, ktorí s Jet2.com lietajú pravidelne.