Menu

Jet2.com

Najvýhodnejšie akciové lety s leteckou spoločnosťou Jet2.com na eSky

Cena za 1 dospelú osobu pre obidva smery

✔️ Kam lieta Jet2.com?

Cestovný poriadok Jet2.com zahŕňa trasy z mnohých populárnych miest. Keď chcete skontrolovať dostupnosť spojenia, použite vyhľadávač eSky.

✔️ Kedy si môžete kúpiť najlacnejšie letenky na let Jet2.com?

Najlepšie je kúpiť si letenky na let Jet2.com s dostatočným predstihom.

✔️ Aké letecké spoločnosti prevádzkujú podobné trasy?

Do miest, do ktorých prevádzkujú lety Jet2.com, prevádzkujú aj ďalšie letecké spoločnosti a nájdete ich vo vyhľadávači eSky.

✔️ Môžem si rezervovať hotel spolu s letom Jet2.com?

Pomocou cestovného vyhľadávača eSky, s letom si môžete tiež zarezervovať ubytovanie ako súčasť balíka Let + Hotel. Vďaka tomu bude Váš výlet nielen pohodlnejší, ale tiež vďaka zľavám na balíčky ušetríte peniaze.

Zistite viac o Jet2.com

Jet2.com

Jet2.com Limited je britský nízkonákladový dopravca a dcérska spoločnosť firmy Dart Group PLC. Svoju činnosť v oblasti nákladnej dopravy začala táto spoločnosť rozvíjať v roku 1983 pod názvom Chanel Express. Od roku 2001 svoje služby rozšírila o charterové lety, o dva roky neskôr došlo k zavedeniu značky Jet2.com. Svoju prvú základňu mali aerolínie Jet2.com na letisku v juhoanglickom letovisku Bournemouth. V roku 2006 firma presídlila na letisko Leed-Bradford, odkiaľ zároveň podnikla svoj prvý lacný let do Amsterdamu. V súčasnosti Jet2.com operuje zo základní v Alicante, Belfaste, East Midlands, Edinburghu, Glasgowe, Leeds-Bradford, Manchestri, Londýne, Birminghame a Newcastli.

Tieto britské nízkonákladové aerolínie obsluhujú takmer 80 letísk v 12 krajinách. Jet2.com zabezpečuje lety do obľúbených dovolenkových destinácií v Európe, vrátane oblasti Stredozemného mora a Kanárskych ostrovov. Linky na slovenské letiská zatiaľ v portfóliu dopravcu chýbajú, služby Jet2.com však môžete využiť pri preprave z a na letiská v Budapešti, Krakove, Prahe či vo Viedni.

Za svoju relatívne krátku dobu fungovania získala spoločnosť Jet2.com hneď niekoľko ocenení. Počas prvého roku pôsobenia na trhu dostala firma Jet2.com ocenenie za najdochvíľnejšiu leteckú spoločnosť na svete, ktorá lietala na letisko Schiphol v Amsterdame. V roku 2004 zvíťazila v kategórii “najlepší nováčik v cestovnom ruchu” na prestížnej súťaži White Rose Awards. V máji toho istého roku ocenili Jet2.com aj čitatelia mienkotvorných printových médií The Guardian a Observer – spoločnosť zvolili za európsku jednotku pri letoch na krátke vzdialenosti. Ďalšieho uznania od spokojných zákazníkov sa značka dočkala v roku 2008, kedy bola čitateľmi denníka Daily Telegraph zvolená za najlepšiu leteckú spoločnosť v Británii. V ankete magazínu “Holiday Which?” získala spoločnosť Jet2.com prvenstvo v kategórii Best Scheduled Airline a nomináciu v kategórii “letecká spoločnosť, ktorú by ste odporučili svojmu priateľovi”..

 

Batožina

Jet2.com umožňuje cestujúcim vziať si na palubu lietadla príručnú batožinu. Jej veľkosť a maximálnu povolenú hmotnosť upravujú vnútorné predpisy leteckej spoločnosti. Limity sa môžu navzájom líšiť v závislosti od cestovnej triedy a cieľovej destinácie. To isté v zásade platí aj pre registrovanú batožinu. Pokiaľ ide o špecifické predmety ako športové náčinie či hudobné nástroje, ich preprava sa riadi samostatnými predpismi Jet2.com.

Cestovné triedy

Jet2.com má v ponuke len sedadlá v triede economy, cestujúci si však môžu za príplatok vybrať konkrétne miesta, kde chcú počas letu sedieť. Spoločnosť ponúka tiež možnosť rezervácie väčších sedadiel s extra miestom pre nohy.

Online Check-in

Pri cestovaní s Jet2.com môžete využiť online check-in. Služba je k dispozícii najskôr 35 dní a najneskôr 5 hodín pred plánovaným odletom.

Flotila Jet2.com

Flotila Jet2.com pozostáva z viac ako 50 lietadiel značky Boeing, vrátane modelov 737-300, 737-300QC, 737-800, 757-200, a 737-300F.

Letisko Leeds-Bradford

Toto medzinárodné letisko sa nachádza medzi mestami Leeds a Bradford. Ide o najväčšie letisko v grófstve Yorkshire. Cestujúcim ponúka modernú infraštruktúru vrátane barov, reštaurácií a kaviarní. K dispozícii je aj kníhkupectvo či duty-free obchod. V celom priestore letiska je navyše možné využiť bezplatné Wi-Fi pripojenie.

Občestvenie počas letu

Za príplatok je možné objednanie teplých pokrmov v rámci trojchodového menu. Ceny začínajú na úrovni £7.50, čo je zhruba 8.50 až 9€. Strava sa dá objednať vopred, počas rezervácie letu na webovej stránke Jet2.com. Výber jedál je široký, ponuka sa môže líšiť na základe dátumu cesty a cieľovej destinácie. Ku každému pokrmu sa podáva bezplatné občerstvenie v podobe maslového croissantu.

Doplnkové služby

V rámci doplnkových služieb ponúka Jet2.com svojim zákazníkom zľavové kupóny a vernostný program pre tých, ktorí s Jet2.com lietajú pravidelne.