Menu

Austrian

Advertisement

Najvýhodnejšie akciové lety s leteckou spoločnosťou Austrian na eSky

Cena za 1 dospelú osobu pre obidva smery

Advertisement

✔️ Kam lieta Austrian?

Cestovný poriadok Austrian zahŕňa trasy z mnohých populárnych miest. Keď chcete skontrolovať dostupnosť spojenia, použite vyhľadávač eSky.

✔️ Kedy si môžete kúpiť najlacnejšie letenky na let Austrian?

Najlepšie je kúpiť si letenky na let Austrian s dostatočným predstihom.

✔️ Aké letecké spoločnosti prevádzkujú podobné trasy?

Do miest, do ktorých prevádzkujú lety Austrian, prevádzkujú aj ďalšie letecké spoločnosti a nájdete ich vo vyhľadávači eSky.

✔️ Môžem si rezervovať hotel spolu s letom Austrian?

Pomocou cestovného vyhľadávača eSky, s letom si môžete tiež zarezervovať ubytovanie ako súčasť balíka Let + Hotel. Vďaka tomu bude Váš výlet nielen pohodlnejší, ale tiež vďaka zľavám na balíčky ušetríte peniaze.

Zistite viac o Austrian

Austrian

Austrian Airlines je národná rakúska letecká spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1958. Od roku 2000 je členom najväčšieho leteckého spoločenstva – Star Alliance.

Letecká spoločnosť Austrian Airlines ponúka vysokokvalitné služby, modernosť, spoľahlivosť a bezpečnosť. Spolu s aerolíniami Lauda Air a Tyrolean Airways prinálažiacimi do Austrian Airlines, predáva skupina letenky v 117 smeroch.

Austrian Airlines - rezervačné triedy

Austrian Airlines ponuka tri triedy – obchodnú, obchodnú premium a triedu biznis. V obchodnej triede vzdialenosť medzi sedadlami je približné 80 cm, a šírka sedadiel je 44 cm. Naklonenie operadla je možné do uhla 120 stupňov. Počas letu pasažieri majú k dispozícii filmovú zbierku. 
Od jari 2018 roku na medzikontinentálnych trasách k dispozícii pasažierov bude aj obchodná trieda premium. Celá flotila a palubná služba boli modernizované, od teraz bude možno použiť pohodlné opierky na nohy a hlavu. Na palube pasažieri nájdu dotykové obrazovky, zásuvky a USB porty.
V biznis triede vzdialenosť medzi koženými sedadlami je väčšia a to zároveň na krátkych aj stredné vzdialených trasách. Počas vzdialených letov pasažieri budú sedieť na každom druhom sedadle, aby sa im zaistilo viac súkromného priestoru.