Menu

Pegasus

Advertisement

Najvýhodnejšie akciové lety s leteckou spoločnosťou Pegasus na eSky

Cena za 1 dospelú osobu pre obidva smery

Ukázať filtre
Advertisement

✔️ Kam lieta Pegasus?

Cestovný poriadok Pegasus zahŕňa trasy z mnohých populárnych miest. Keď chcete skontrolovať dostupnosť spojenia, použite vyhľadávač eSky.

✔️ Kedy si môžete kúpiť najlacnejšie letenky na let Pegasus?

Najlepšie je kúpiť si letenky na let Pegasus s dostatočným predstihom.

✔️ Aké letecké spoločnosti prevádzkujú podobné trasy?

Do miest, do ktorých prevádzkujú lety Pegasus, prevádzkujú aj ďalšie letecké spoločnosti a nájdete ich vo vyhľadávači eSky.

✔️ Môžem si rezervovať hotel spolu s letom Pegasus?

Pomocou cestovného vyhľadávača eSky, s letom si môžete tiež zarezervovať ubytovanie ako súčasť balíka Let + Hotel. Vďaka tomu bude Váš výlet nielen pohodlnejší, ale tiež vďaka zľavám na balíčky ušetríte peniaze.

Zistite viac o Pegasus

Pegasus

Pegasus je súkromný turecký prepravca. Spoločnosť bola založená v roku 1990 ako charterová spoločnosť írskej leteckej spoločnosti Aer Lingus a dvoch iných firiem. O štyri roky neskôr predali spoločníci svoje podiely miestnej banke, čo malo za následok zmenu Pegasusa na úplne tureckú spoločnosť. Po niekoľkých úspešných rokoch sa v roku 2005 prepravca zmenil na nízkonákladovú leteckú spoločnosť. Už po dvoch rokoch obsluhoval viac tureckých cestujúcich než akákoľvek iná letecká spoločnosť. V roku 2013 dosiahol počet cestujúcich obsluhovaných týmto prepravcom 16,8 miliónov.

Hlavnou základňou leteckej spoločnosti sú letiská Stambuł-Sabiha Gökçen a Stambuł-Atatürk. Pegasus obsluhuje lety v 97 smeroch.