Menu

easyJet na eSky

Advertisement

Najvýhodnejšie akciové lety s leteckou spoločnosťou easyJet na eSky

Cena za 1 dospelú osobu pre obidva smery

Advertisement

✔️ Kam lieta easyJet?

Cestovný poriadok easyJet zahŕňa trasy z mnohých populárnych miest. Keď chcete skontrolovať dostupnosť spojenia, použite vyhľadávač eSky.

✔️ Kedy si môžete kúpiť najlacnejšie letenky na let easyJet?

Najlepšie je kúpiť si letenky na let easyJet s dostatočným predstihom.

✔️ Aké letecké spoločnosti prevádzkujú podobné trasy?

Do miest, do ktorých prevádzkujú lety easyJet, prevádzkujú aj ďalšie letecké spoločnosti a nájdete ich vo vyhľadávači eSky.

✔️ Môžem si rezervovať hotel spolu s letom easyJet?

Pomocou cestovného vyhľadávača eSky, s letom si môžete tiež zarezervovať ubytovanie ako súčasť balíka Let + Hotel. Vďaka tomu bude Váš výlet nielen pohodlnejší, ale tiež vďaka zľavám na balíčky ušetríte peniaze.

Zistite viac o easyJet

easyJet

easyJet je britská nízkonákladová letecká spoločnosť. Z hľadiska veľkosti sa nachádza na treťom mieste celosvetového rebríčka. V tej istej kategórii obsadila v Európe druhú priečku.

easyJet založil v roku 1995 grécko-cyperský podnikateľ, Stelios Haji-Ioannou. Na začiatku prepravca prevádzkoval leteckú dopravu na dvoch prenajatých lietadlách typu Boeing 737-200, ktoré obsluhovali dve národné trasy z londýnskeho letiska Luton do Edinburghu a Glasgowa. Letecká spoločnosť uskutočnila prvý medzinárodný let z Londýna do Amsterdamu v októbri 1997.

V dnešnej dobe easyJet prevádzkuje národné a medzinárodné letecké spojenia, spolu na viac než 600 trasách v 32 štátoch Európy a Severnej Afriky. Letecká spoločnosť má v letovej ponuke hlavne letiská umiestnené blízko centier miest.

Sídlo britskej nízkonákladovej leteckej spoločnosti easyJet sa nachádza na letisku Londýn Luton. Okrem toho má prepravca na našom kontinente 24 základní, z ktorých najväčšia je na letisku Gatwick v blízkosti Londýna.