Menu

Letenky Reykjavik - Vyhľadať lety do Reykjaviku

Ukázať filtre

Reykjavik

✔️ Existujú v eSky.sk nejaké špeciálne ponuky leteniek do Reykjaviku?

Na webovej stránke eSky.sk pravidelne sprístupňujeme špeciálne ponuky leteniek. Sledujte nás a nechajte sa inšpirovať!

✔️ Môžem sa postarať o cestovné poistenie pri rezervovaní letov do Reykjaviku?

Na webovej stránke eSky.sk si pri rezervácii leteniek môžete tiež zakúpiť rôzne druhy poistenia, podľa Vašich potrieb. Vďaka tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Keď si objednám letenky do Reykjaviku, môžem si tiež rezervovať ubytovanie na mieste?

Na webovej stránke eSky.sk ponúkame vyhľadávač ubytovania, vďaka ktorému sa môžete starať o svoje ubytovanie v mieste, kam cestujete, ešte pred cestou. Ubytovanie je možné rezervovať nezávisle od letenky alebo ako súčasť balíka Let + Hotel.

✔️ Ktoré letecké spoločnosti ponúkajú letenky do Reykjaviku?

V eSky.sk zabezpečujeme, aby ponuka letov do Reykjaviku zahŕňala nielen nízkonákladové letecké spoločnosti, ale aj tie, ktoré sa špecializujú na vysoký štandard.

Letiská v Reykjaviku

Obľúbené letecké spoločnosti na trase do Reykjaviku

Reykjavík je hlavné mesto Islandu. Čo vidieť v Reykjavíku? Pre hudobných fanúšikov na ostrove Víðey je Imagine Peace Tower teda pamätník Johnna Lennona, speváka skupiny The Beatles. Okrem toho odporúčame impozantnú budovu Hallgrímurov kostola (Hallgrímskirkja). Mesto obsluhujú dva letiská – letisko Reykjavík (Reykjavíkurflugvöllur) a letisko Keflavík (Keflavíkurflugvöllur). Letisko Reykjavík je v súčastnosti využívané len na lety vnútroštátne, kým letisko Keflavík, ktoré je vzdialené 50 km od centra mesta, je určené na medzinárodné lety. Lety do Reykjavíku nájdete z Prahy, Budapešti, Viedne a viacerých poľským miest ako napr. Katovice, Vroclav, Varšava. Lacné lety do Reykjavíku hľadajte prostredníctvom nášho vyhľadávača a užite si Island.

Hľadáš ubytovanie? Pozri najlepšie hotely v Reykjaviku

Nájsť hotely v Reykjaviku