Vaša cestovateľská platformaPreskočiť navigáciu

Naplánujte si cestu pohodlne s našou aplikáciou

Manchester

Letisko Manchester Airport

Manchester Airport

Akcie na letisko Manchester Airport

Prezrite si akcie na lacné lety!

Mapa

Recenzie

Letisko Manchester Airport
1427 recenzií
3,9
Poloha4,1
Čakáreň3,8
Označenia na letisku4,0
Obchody4,0
Parkovanie3,6
Hotely3,8
Čistota3,9
Služby3,9
Odbavenie4,0
Andreas

23 augusta 2025

4,0

Λανθασμενος ο τρόπος και η διαδικασία στο check in. Ταξιδέψα με τα δύο παιδιά μου 17 και 11 χρονών. Το check in έγινε αυτόματα με αποτέλεσμα να καθήσουμε σε διαφορετικές γραμμές που κανονικά έπρεπε τουλάχιστο να είμαι δίπλα από το 11χρονο παιδί μου σύμφωνα με τους κανονισμούς. Προσπάθησα με το τηλέφωνο και ενημερώσα την αεροπορική εταιρεία jet 2 όσο και την esky χωρίς να με βοηθήσουν

V ioenscu

6 júla 2025

4,2

Asked fir assistance brilliant

Asked fir dusability assistantance they were just perfect outbound and inbound

Poloha5,0
Čakáreň4,0
Označenia na letisku4,0
Obchody4,0
Parkovanie4,0
Hotely4,0
Čistota4,0
Služby4,0
Odbavenie4,0
david

26 júna 2025

3,7

It has everything you need.

It has everything you need.

Poloha5,0
Čakáreň3,0
Označenia na letisku3,0
Obchody3,0
Parkovanie3,0
Hotely3,0
Čistota4,0
Služby4,0
Odbavenie4,0
ManchesterFi

19 mája 2025

2,5

Confusing departure signage for EasyJet!

Would have been helpful to be told when booking flight that it is departures 1 I needed to be at rather than dropped off at departures 2 and having to find my way down to departures 1! Which with a disability was challenging!

Poloha1,0
Označenia na letisku1,0
Parkovanie1,0
Čistota4,0
Odbavenie5,0
Charles

13 februára 2025

3,4

Manchester Airport

Just a bit of confusion due to the amount of works going on inside the terminal. A bit of a trek to get to and from the train station to the terminal. Thank you.

Poloha4,0
Čakáreň4,0
Označenia na letisku3,0
Obchody3,0
Parkovanie2,0
Hotely2,0
Čistota4,0
Služby4,0
Odbavenie5,0
Sir David

5 januára 2025

3,6

Opinion

Manchester Sirport has gone down the nick.

Poloha3,0
Čakáreň3,0
Označenia na letisku4,0
Obchody4,0
Čistota4,0
Služby4,0
Odbavenie5,0
Leszek

21 októbra 2024

5,0

Ok

Poloha5,0
Čakáreň5,0
Čistota5,0
Odbavenie5,0
Jose

3 októbra 2024

5,0

Beau et très moderne !

Stephen

30 júla 2024

5,0

Updating was excellent

Poloha5,0
Čakáreň5,0
Označenia na letisku5,0
Obchody5,0
Parkovanie5,0
Hotely5,0
Čistota5,0
Služby5,0
Odbavenie5,0
Lisa

2 júla 2024

3,0

Fast track waste of money

20 minute delay because staff allowed a young women with a carry on suitcase full of liquids to bag them up in about 20 plastic bags so that she could take it all through neverming the queue behind

Často kladené otázky

✔️ Ktoré letecké spoločnosti lietajú z letiska Manchester Airport?

Aktuálny zoznam leteckých spoločností, ktoré poskytujú spojenie do a z letiska Manchester Airport nájdete priamo na našej webovej stránke.

✔️ Kedy sú lety z letiska Manchester Airport najlacnejšie?

Ponuka linky sa neustále mení. Aby sme Vám pomohli nájsť najlacnejšie letenky, neustále sledujeme dostupné ponuky a keď nastavíte náš Cenový alarm - budeme Vás informovať o tých najlepších.

✔️ Podporuje letisko Manchester Airport spojovacie lety?

V eSky.sk poskytujeme funkciu MultiLine, vďaka ktorej môžete vyhľadávať nadväzujúce lety aj leteckých spoločnosti, ktoré priamo so sebou nespolupracujú.

✔️ Aký je plán príletov a odletov z letiska: Manchester Airport?

Sprístupňujeme tabule odletov a príletov na našom webe pod zoznamom príležitostí. Okrem toho nájdete aj ďalšie informácie súvisiace s letiskovými službami.

Psst! Stiahnite si aplikáciu eSky a cestujte ešte pohodlnejšie.

Nové ponuky každý deň: lety, dovolenky, predĺžené víkendy
Pohodlná správa rezervácií
Všetko, na čom záleží, vždy na dosah ruky!
Tlačidlo Apple StoreTlačidlo Google Play

Odberatelia newslettera cestujú lacnejšie!

Newsletter obsahuje špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete. Pridajte sa a užívajte si!