Menu

Doprava z letiska do hotela

Doprava z letiska do hotela

Niektoré hotely ponúkajú dopravné služby na letisko a z letiska. V opisoch hotelov, ktoré sa nachádzajú na našich stránkach nájdete informácie o tom, či daný hotel má takúto službu. Ak Vami vybraný hotel poskytuje túto službu, tak dopravu do hotela alebo na letisko budete si môcť objednať hneď počas rezervácii hotela. Všetko, čo musíte urobiť, je kontaktovať naše Centrum telefonických služieb alebo poslať nám e-mailovú správu. Vtedy za Vás budeme kontaktovať hotel a objednáme Vám príslušnú službu.

Upozorňujeme Vás, že hotel si vyhradzuje právo odmietnuť realizáciu služby bez uvedenia dôvodu a že táto služba môže byť spoplatnená.

Shuttle bus

Na veľkých medzinárodných letiskách často funguje bezplatná autobusová doprava (tzv. shuttle bus), ktorá dopravuje hotelových hostí z letiska do hotelov, ktoré sa nachádzajú v blízkosti letiskových terminálov. Takúto službu má napríklad letisko JFK v New Yorku. Informácie o bezplatnej autobusovej doprave nájdete na internetovej stránke letiska alebo na informačnom pulte na letisku.

Informácie o doprave z letiska do centra mesta nájdete na našej stránke v kategórii letiska, kde opísaná je väčšina letísk na svete.

Tipy a návrhy v tomto článku a súvisiace články sú len pre informačné a pomocné účely a nesmú predstavovať základ pre akúkoľvek sťažnosť voči eSky.sk.

Ponúkol tento článok informácie, ktoré ste hľadali? Áno | Nie
Myslím si, že tento článok:
Vďaka za váš názor!