Menu

Odubytovanie sa z hotela (check out)

Odubytovanie sa z hotela (check out)

Proces odubytovania sa z hotela (check-out) sa vždy koná do vopred určenej hodiny (check out time).

Pamätajte si! 
Ubytovanie v hoteli sa obvykle končí o 12.00 hod., teda do tejto hodiny musíte uvoľniť hotelovú izbu. Každý hotel však individuálne stanovuje všetky pravidlá - počas procesu ubytovania Vás recepčný personál bude informovať o hodine odubytovania.

Pozor! 
Ak vo svojej hotelovej izbe zostanete dlhšie, hotel Vám môže zaúčtovať poplatok za ďalšiu noc. Niektoré hotelu umožňujú oneskorené odubytovanie - avšak musíte to vopred dohodnúť s hotelovým personálom.


Pri odchode z izby odporúčame starostlivo skontrolovať, či ste si zbalili všetky svoje predmety. Potom môžete ísť na recepciu a vrátiť hotelový kľúč a zaplatiť prípadné dodatočné poplatky.

Niektoré hotely po odubytovaní Vám poskytnú izbu na úschovu batožiny.

Rezervačný systém eSky funguje takýmto spôsobom, že platba za pobyt sa uskutočňuje pred príchodom do hotela. Platba však bude zahŕňať iba služby, ktoré boli zahrnuté do rezervovaného produktu. Všetky dodatočné náklady musia byť zaplatené pred odchodom z hotela. K týmto nákladom patria napr. poplatky za minibar, telefónne alebo reštauračné účty.

Hotel môže tiež Vám za pobyt dať faktúru. Na požiadanie zákazníka recepčný personál môže objednať tiež taxík.

Tipy a návrhy v tomto článku a súvisiace články sú len pre informačné a pomocné účely a nesmú predstavovať základ pre akúkoľvek sťažnosť voči eSky.sk.

Ponúkol tento článok informácie, ktoré ste hľadali? Áno | Nie
Myslím si, že tento článok:
Vďaka za váš názor!