Menu

Typy stravovania v hoteli

 Typy stravovania v hoteli

AI (All Inclusive)

To najpopulárnejšia forma stravovania pre osoby, ktoré chcú stráviť svoju dovolenku na pláži v blízkosti hotela. Táto ponuka zahŕňa plnú penziu (od troch od šiestich jedál) a pochutiny, rovnako ako neobmedzený prístup k nealkoholickým nápojom a miestnym alkoholickým nápojom.

UAI (Ultra All Inclusive)

Je to stravovanie typu All Inclusive, ktoré bolo rozšírené o väčšiu ponuku alkoholických nápojov, spravidla medzinárodných. Dodatočné v závislosti od hotela UAI to tiež ďalšie atrakcie ako napr. masáže, sauny atď.

OV (Overnight)

Je to forma dovolenky bez jedla v hoteli. Väčšinou je využívaná aktívnymi turistami, ktorí viac času trávia mimo hotela.

BB (Bed and Breakfast)

V rámci tejto formy stravovania sú v cene hotela zahrnuté len raňajky.

HB (Half Board)

V cene hotela okrem ubytovania sú raňajky a večera (neskorý obed).

FB (Full Board)

V cene hotela zahrnuté sú raňajky, obedy a večere. Túto formu stravovania odporúčame osobám, ktoré plánujú tráviť niekoľko hodín mimo hotela, ale nechcú jesť v reštauráciách mimo hotela.

SC (Self Catering)

Vlastné stravovanie. Jedlo nie je zahrnuté v cene hotela, ale spravidla hostia majú prístup do kuchyne alebo kuchynského kúta, kde si môžu pripraviť vlastné jedlo. Je to najlepšia možnosť, ak si chcete trošku ušetriť alebo máte svoju diétu.

PP (Program Package)

Jedlá sa podávajú podľa programu dovolenky. Zvyčajne súvisí to s organizovanými počas dovolenky turistickými výletmi.

Tipy a návrhy v tomto článku a súvisiace články sú len pre informačné a pomocné účely a nesmú predstavovať základ pre akúkoľvek sťažnosť voči eSky.sk.

Ponúkol tento článok informácie, ktoré ste hľadali? Áno | Nie
Myslím si, že tento článok:
Vďaka za váš názor!