Menu

Váš eSky účet: čo umožňuje a ako ho používať?

Váš eSky účet: čo umožňuje a ako ho používať?

Váš eSky účet neustále vylepšujeme, aby sme vám, našim zákazníkom, mohli poskytovať čo najlepšie služby,. Zistite, akým spôsobom môžete spravovať svoje rezervácie prostredníctvom svojho účtu a prečo sa oplatí účet vytvoriť!

Kde sa môžem prihlásiť alebo zaregistrovať?

Odkaz na váš účet nájdete v menu na webe eSky alebo priamo na tejto adrese.

Ak už máte účet, môžete sa prihlásiť pomocou svojho e-mailu a hesla. To je všetko!

Ak účet zatiaľ nemáte, môžete sa zaregistrovať zadaním svojej e-mailovej adresy. Následne vám na uvedený e-mail pošleme správu s odkazom, cez ktorý si nastavíte heslo. Po nastavení hesla môžete začať používať váš účet.

Aký je váš eSky účet?

Váš eSky účet je miestom, kde môžete jednoduchým spôsobom spravovať svoje rezervácie - vrátane letov a ubytovaní. Môžete tu taktiež zadať a uložiť svoje údaje potrebné na vybavenie online check-inu. Okrem toho prihlásení používatelia dostanú špeciálne ponuky na rezerváciu ubytovania a môžu dostávať oznámenia o zmenách cien sledovaných letov. Vďaka tomu je hľadanie príležitostí na lacné cestovanie omnoho jednoduchšie!

Účet zároveň umožňuje rýchlejšiu a pohodlnejšiu rezerváciu letov a hotelov, pretože vďaka uloženým údajom už viac nemusíte vypĺňať registračné formuláre pri každej rezervácii. Je to naozaj užitočné, najmä pre ľudí, ktorí veľa cestujú!

Čo môžete robiť vo svojom účte?

Aké možnosti nájdete vo svojom účte?

 1. Preposlanie potvrdenia rezervácie na vybranú e-mailovú adresu.
 2. Pridanie dôležitých údajov potrebných na vybavenie online check-inu - pre vás aj vašich spolucestujúcich.
 3. Zmena termínu letu - Váš účet vám umožňuje poslať požiadavku s otázkou, či je možné zmeniť termín letu.
 4. Zmena kontaktných údajov - e-mailovej adresy a telefónneho čísla.
 5. Prezeranie rezervácií letov a hotelov.
 6. Informácie o vízovej povinnosti (s možnosťou vybavenia víz) a ďalších dokladoch, ako aj aktuálnych pravidlách, ktoré je potrebné pri cestovaní dodržiavať.
 7. Možnosť zakúpiť si doplnkové služby ako:
  • registrovaná batožina,
  • prednostný nástup na palubu lietadla,
  • cestovné poistenie,
  • prenájom vozidla,
  • rezervácie ubytovania.
 8. Možnosť spravovať vaše cenové upozornenia - nastavenie notifikácií a upozornení na najlepšie ceny leteniek na vybraných trasách.

Nájdete vo svojom účte predchádzajúce rezervácie?

Ak si práve nastavujete váš eSky účet, môžete si v ňom prezrieť vaše predchádzajúce rezervácie. Použite formulár “Moje rezervácie” a zadajte číslo vašej eSky objednávky. Pamätajte! Predchádzajúce rezervácie sa vám zobrazia len v prípade, že na vykonanie týchto rezervácií bola použitá rovnaká e-mailová adresa, ktorú používate pre svoj aktuálny účet.

Tipy a návrhy v tomto článku a súvisiace články sú len pre informačné a pomocné účely a nesmú predstavovať základ pre akúkoľvek sťažnosť voči eSky.sk.

Ponúkol tento článok informácie, ktoré ste hľadali? Áno | Nie
Myslím si, že tento článok:
Vďaka za váš názor!