Menu

Ako si nájsť hotel?

Ako si nájsť hotel?

Vyhľadávanie hotelov

Vyhľadávač hotelov sa nachádza na domovskej stránke eSky v karte Hotely.

Rezervácia ubytovania v hotelu - krok za krokom

 1. Vyberte mesto, v ktorom chcete si rezervovať hotel.
 2. Zadajte dátum plánovaného pobytu – dátum môžete zadať sami, alebo použiť kalendár, ktorý sa zobrazí po kliknutí na ikonu v poli zadávania dátumu.
 3. Vyberte počet hostí v hotelovej izbe a druh hostí (dospelý, dieťa - určte vek detí).
 4. Ak chcete rezervovať viac ako 1 izbu, použite tlačidlo „Pridať izbu”.
 5. Kliknite „Vyhľadať hotel”.

Prezentácia výsledkov vyhľadávania

Po zadaní základných kritérií vyhľadávania a kliknutí na tlačidlo „Vyhľadať hotel” sa zobrazí stránka s výsledkami vyhľadávania, na ktorej nájdete zoznam hotelov dostupných vo Vami vybranom meste.

Tu uvidíte krátke popisy hotelov (adresa, vzdialenosť od centra), ich ceny. Môžete aj zúžiť výsledky vyhľadávania , aby ste si našli tú najlepšiu pre Vás ponuku.

Triedenie výsledkov

Možnosť „Triediť podľa:” Vám umožňuje triediť zoznam hotelov podla:

 • obľuby,
 • ceny,
 • hviezdičiek
 • vzdialenosti od centra
 • hodnotenia hostí,
 • zľavy.

Ďalšie filtre

Ďalšie filtre nájdete na ľavej strane obrazovky. Tu môžete vybrať kritériá, ktoré by mal spĺňať objekt, o ktorý máte záujem: cena za noc, kategória hotela (počet hviezdičiek), vybavenie (napr. bazén, posilňovňa, konferenčná miestnosť), vzdialenosť od centra, letiska alebo iných populárnych miest, môžete tiež si vybrať hotelové reťazce.

Podrobnosti ponuky

Ak sa chcete dozvedieť viac o konkrétnom hoteli, kliknite na tlačidlo „Vybrať”, ktoré Vás zavedie na stránku s podrobnými informáciami o danom hoteli.

Opis hotela

Po kliknutí na tlačidlo „Vybrať” sa zobrazí stránka s opisom hotela, o ktorý mate záujem. Nájdete tu fotky hotela, popis hotela, informácie o jeho polohe, ako aj informácie o dostupnosti izieb. Na karte „Lokálizacia” môžete vidieť presnú polohu hotela, a na karte „Recenzie” nájdete boli ubytované v tomto hoteli..  

Ak konkrétny hotel nespĺňa Vaše očakávania, môžete sa vrátiť na stránku so zoznamom všetkých dostupných hotelov v danom meste, a to kliknutím na odkaz „Späť na výsledky vyhľadávania” a vybrať si iný hotel.

Ak nášli ste objekt, ktorý zodpovedá Vaším očakávaniam, kliknite „Vybrať” pri izbe, ktorú chcete si rezervovať. Vďaka tomuto tlačidlu sa dostanete na stránku, na ktorej budete môcť vyplniť údaje o hotelových hosťoch a rezervovať si ubytovanie. Zistite ako si môžete rezervovať hotel.

Tipy a návrhy v tomto článku a súvisiace články sú len pre informačné a pomocné účely a nesmú predstavovať základ pre akúkoľvek sťažnosť voči eSky.sk.

Ponúkol tento článok informácie, ktoré ste hľadali? Áno | Nie
Myslím si, že tento článok:
Vďaka za váš názor!