Menu

Vyhľadať lety do Ankary

Ukázať filtre

✔️ Existujú v eSky.sk nejaké špeciálne ponuky leteniek do Ankary?

Na webovej stránke eSky.sk pravidelne sprístupňujeme špeciálne ponuky leteniek. Sledujte nás a nechajte sa inšpirovať!

✔️ Môžem sa postarať o cestovné poistenie pri rezervovaní letov do Ankary?

Na webovej stránke eSky.sk si pri rezervácii leteniek môžete tiež zakúpiť rôzne druhy poistenia, podľa Vašich potrieb. Vďaka tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Keď si objednám letenky do Ankary, môžem si tiež rezervovať ubytovanie na mieste?

Na webovej stránke eSky.sk ponúkame vyhľadávač ubytovania, vďaka ktorému sa môžete starať o svoje ubytovanie v mieste, kam cestujete, ešte pred cestou. Ubytovanie je možné rezervovať nezávisle od letenky alebo ako súčasť balíka Let + Hotel.

✔️ Ktoré letecké spoločnosti ponúkajú letenky do Ankary?

V eSky.sk zabezpečujeme, aby ponuka letov do Ankary zahŕňala nielen nízkonákladové letecké spoločnosti, ale aj tie, ktoré sa špecializujú na vysoký štandard.

Letiská v Ankare

Obľúbené letecké spoločnosti na trase do Ankary

Hlavné mesto Turecka má viac ako päť miliónov obyvateľov, avšak nie je najväčším mestom tejto krajiny. No napriek tomu, že Ankara je menšia ako Istanbul, to má čo ponúknuť turistom. Mesto je známe ako moderná metropola, ktorá však nezabúda na minulosť. V meste nájdete veľa múzeí ako je napr. etnografické múzeum, múzeum anatólskych civilizácií, technické múzeum alebo Anıtkabir teda mauzóleum Mustafu Kemala Atatürka - prvého prezidenta Turecka. Chcete ísť do hlavného mesta Turecka? Stačí že vyhľadáte na našej stránke lety do Ankary a rezervujete si lacné letenky.

Leteckú dopravu pre mesto zabezpečuje Medzinárodné letisko Ankara-Esenboga, ktoré sa nachádza 18 kilometrov od centra Ankary. Už dnes si rezervuje lacné lety do Ankary a užite si výlet.

Hľadáš ubytovanie? Pozri najlepšie hotely v Ankare

Nájsť hotely v Ankare