Menu

Vyhľadať lety do Burgasu

Ukázať filtre

Burgas

Letenky do Burgasu – rýchlo a lacno

Bulharsko je jedným z dovolenkových hitov posledných rokov a lacné letenky do Burgasu sú aj preto veľmi horúcim tovarom. Radi by ste išli do Burgasu letecky a pri tej príležitosti aj čo najlacnejšie? Nasledujúce riadky berte ako odpoveď a možno aj malý návod, ako nájsť lacné letenky a lietať za minimálne ceny nie len po Európe, ale celom svete. Najlacnejšie letenky a ponuky letov vôbec nie je nemožné získať – stačí len vedieť ako na to. A to sa o malú chvíľu dozviete.

Ako hľadať lacné letenky?

Nájsť lacné letenky, to je naozajstná veda a umenie, ktoré dokonale ovládajú snáď len tí najlepší lovci lacných letov. Avšak aj tí potrebujú určité know-how, minimálne také, ktoré im napovie kam a kedy kliknúť. Áno, lacné lety do Burgasu a v podstate kamkoľvek na svete je treba hľadať na internete. Ani webový prehľadávač však nie je všemocný a tak pre vami môže byť sizyfovská práca v podobe desiatok hodín týždenne strávených za počítačom v snahe nájsť čo najlacnejšie letenky do Burgasu, napríklad. Pretože kým človek prekliká weby všetkých aerolínií, ktoré do Brugasu lietajú, vyhľadá možné lety a porovná jednotlivé ceny leteniek, tak pretečie naozaj veľa vody.

Existuje však niekoľko fajn tipov ako pri hľadaní výhodných leteniek postupovať. Vo všeobecnosti sa dá povedať, že cena leteniek klesá nižšie aj vtedy, ak je daná trasa málo využívaná. Menší dopyt panuje najmä po letoch v strede týždňa či zo začiatku víkendu (sobota) a tiež po tých, ktoré štartujú v obedňajších či poobedňajších hodinách. Nie je to pravidlo, no ak chcete hľadať napríklad práve lacné letenky do Burgasu, skúste sa orientovať aj na základe týchto informácií. Dobré tiež je, ak hľadanie lacných letov neponecháte na poslednú chvíľu, ale začnete s ním s dostatočným odstupom – odporúča sa aspoň mesiac, v lepšom prípade pokojne aj dva-tri mesiace pred plánovaným odletom.

Kde hľadať lacné letenky do Burgasu?

Zodpovedanie otázky kde hľadať lacné letenky do Burgasu je absolútne kľúčovým momentom. Ak nechcete strácať čas, využite vyhľadávanie lacných leteniek na eSky. Web vám za niekoľko sekúnd predloží nie len aktuálne ponuky lacných letov do Burgasu, ale v zásade do akéhokoľvek miesta s letiskom na Zemi. Ako je to možné?

eSky funguje ako agregátor ponúk leteckých spoločností – vo svojej databáze má ponuky letov od viac ako 800 leteckých spoločností. Z nich dokáže špecializovaný systém vyhľadávania leteniek identifikovať a vybrať také, ktoré dokonale splnia vami zadané a požadované parametre. Chcete letenky z Bratislavy do Burgasu pre dve osoby na konkrétny dátum? Zadajte údaje na príslušné miesto na webe, nechajte pracovať vyhľadávanie lacných leteniek a za okamžik vám na monitore zasvieti aktuálna ponuka letov do Bulharska, respektíve do Burgasu.

Zmysel a vtip webu je v tom, že dokáže spojiť miesto A s miestom B, nech sú od seba vzdialené akokoľvek ďaleko. Vyhľadávač eSky spomedzi spleti ponúk leteniek nájde a navrhne pre vás spojenia, ktoré dávajú zmysel a sú najrýchlejšie, najvýhodnejšie a najlacnejšie. To je super, ak hľadáte priamy let do Burgasu, ešte viac to ale oceníte vtedy, keď budete musieť na vami zvolenej trase prestupovať. Nemusíte riešiť rezerváciu viacerých leteniek a báť sa o časovú náväznosť jednotlivých spojov, pretože eSky toto všetko rieši za vás.

Ak patríte k cestovateľom, ktorých zaujímajú ponuky lacných leteniek, potom eSky oceníte o to viac. Web, vďaka jeho responzivite, totiž otvoríte kedykoľvek a kdekoľvek – na počítači, smartfóne aj tablete. Online letenky do Burgasu a ďalších destinácií môžete mať vždy po ruke aj vďaka zdarma stiahnuteľnej aplikácii či možnosti prihlásenia sa na odber newsletteru. Skrátka nastavíte poŽadované parametre a necháte si posielať len tie novinky, ktoré uznáte za vhodné. Keď chcete lacné letenky do Burgasu, nebudete si predsa vyžadovať informácie o letoch do Dubaja alebo New Yorku. Jedine, že by vás zaujímali aj tie.

Do Burgasu zo Slovenska

Bulharský Burgas je známe a veľmi obľúbené letovisko Čechov aj Slovákov a preto je šťastím, že letecké spojenie Bulharsko – Slovensko patrí k pomerne frekventovaným. Lety a letenky z Bratislavy do Burgasu majú pod palcom Smart Wings, aj keď sa jedná o lety sezónne. Na letisko v Burgase však z Bratislavy lietajú aj Ryanair (opäť sezónne) a charterové lety Bratislava – Burgas majú vo svojej ponuke aj aerolínie Travel Service Slovakia a Bulgarian Air Charter. Každopádne, priamy let do Burgasu z Bratislavy trvá menej ako dve hodiny a ak natrafíte na ozaj lacné letenky, zaplatíte za ne ako za lepšiu večeru pre dvoch. Keď sme letenky do Burgasu hľadali cez eSky my, našli sme jednosmerné za 24€.

Ak plánujete letieť do Bulharska a je pre vás výhodnejšie letieť z východu Slovenska, potom je dobrou voľbou pre vás letisko v Košiciach. Letenky z Košíc do Burgasu majú vo svojom portfóliu Smart Wings, Travel Service Slovakia či Bulgarian Air Charter, avšak jedná sa o sezónne a charteové lety. Pravidelná linka do Burgasu z Košíc zatiaľ nie je. Čo sa týka susedných krajín a ich letísk, ktoré Slováci hojne využívajú, tak letenky zo Schwechatu do Brugasu na charterové lety ponúkajú BH Air a Bulgarian Air Charter, sezónne sa do Burgasu dá dostať aj z Budapešti a to vďaka Wizz Air, Travel Service Hungary a Bulgarian Air Charter, podobne tak aj z letiska v Katoviciach (letenky do Burgasu tu, okrem iných, ponúkajú aj poľské Small Planet Airlines, Bul Air a Enter Air) či v Krakove. Aj letenky Praha – Burgas sú sezónneho charakteru. Raz darmo, aj na ponuke leteniek a letov je vidieť, že Burgas je najmä letoviskom a rajom pre dovolenkárov, ktorí ho navštevujú hlavne počas letnej sezóny.

Medzinárodné letisko v Burgase

Obľúbenosť letoviska u ľudí zo strednej Európy dokumentujú aj čísla z letnej sezóny 2018. Medzi TOP 10 najvyťaženejšími trasami boli aj trasy z Burgasu do Prahy, Katovíc, Varšavy, Bratislavy či Brna. Čo sa letiska týka, to v Burgase je druhým najväčším letiskom v Bulharsku. Nachádza sa zhruba 10 kilometrov od centra Burgasu a jeho vyťaženosť rapídne stúpa najmä počas letnej sezóny, kedy pôsobí ako styčný bod nie len mesto Burgas, ale v zásade pre celé južné pobrežie Bulharska.

Mnohých preto zaujíma ako sa dostať z letiska v Burgase do centra mesta. Ak ste si lacné letenky do Burgasu rezervovali cez eSky, mohli (a stále aj môžete) ste využiť možnosť rezervácie-vypožičania osobného automobilu. Ak si však na jazdu po bulharských cestách netrúfate, odporúčame využiť vozidlá miestnej taxi služby, ktorá parkuje pred terminálom letiska a do centra Burgase vás odvezie zhruba za 15 minút. Prípade sa dá využiť aj autobusová linka číslo 15, ktorá končí na autobusovej stanici Burgas – juh.

Nech už využijete akýkoľvek spôsob dopravy z letiska do mesta, môžete si byť istí, že ani jedna z možností nie je problémová. Dostať sa z letiska do Burgasu je skoro také jednoduché, ako si rezervovať let do Burgasu.

Nakoniec, na to ste iste prišli aj vy. Letenky za najnižšie ceny do Burgasu, Európy a celého sveta sú bližšie, než ste si mysleli. A bola by veľká škoda toho nevyužiť.

✔️ Existujú v eSky.sk nejaké špeciálne ponuky leteniek do Burgasu?

Na webovej stránke eSky.sk pravidelne sprístupňujeme špeciálne ponuky leteniek. Sledujte nás a nechajte sa inšpirovať!

✔️ Môžem sa postarať o cestovné poistenie pri rezervovaní letov do Burgasu?

Na webovej stránke eSky.sk si pri rezervácii leteniek môžete tiež zakúpiť rôzne druhy poistenia, podľa Vašich potrieb. Vďaka tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Keď si objednám letenky do Burgasu, môžem si tiež rezervovať ubytovanie na mieste?

Na webovej stránke eSky.sk ponúkame vyhľadávač ubytovania, vďaka ktorému sa môžete starať o svoje ubytovanie v mieste, kam cestujete, ešte pred cestou. Ubytovanie je možné rezervovať nezávisle od letenky alebo ako súčasť balíka Let + Hotel.

✔️ Ktoré letecké spoločnosti ponúkajú letenky do Burgasu?

V eSky.sk zabezpečujeme, aby ponuka letov do Burgasu zahŕňala nielen nízkonákladové letecké spoločnosti, ale aj tie, ktoré sa špecializujú na vysoký štandard.

Letiská v Burgase

Obľúbené letecké spoločnosti na trase do Burgasu

Burgas je mesto vo východnom Bulharsku, ktoré sa nachádza na pobreží Čierneho mora. Burgas je známe priemyselné mesto, no okrem toho je rekreačným strediskom. Avšak pre väčšinu turistov je len miestom prestupu na ceste k svetoznámemu letovisku Slnečný breh. V meste je totiž medzinárodné letisko Burgas, ktoré asi pozná aspoň polovica turistov smerujúca do čiernomorských letovisk. Lacné lety do Burgasu hlavné v letnej sezóne majú skoro všetky letecké spoločností, aj tie nízkonákladové. Lety do Burgasu jednoducho nájdete prostredníctvom nášho vyhľadávača. Neváhajte a užite si čiernomorské pláže.

Tabuľa odletov a príletov: Burgas

Hľadáš ubytovanie? Pozri najlepšie hotely v Burgase

Nájsť hotely v Burgase