Menu

Vyhľadať lety do Paphosu

Paphos

Kde hľadať lacné letenky do Paphosu?

Chceli by ste zistiť kde hľadať lacné letenky do Paphosu? Skvelé, pretože oblasť Stredozemného mora a Cyprus ako taký patria k ozajstným dovolenkovým skvostom! A zvlášť mesto Paphos, údajné rodisko bohyne Afrodity, ktoré bolo vďaka mnohým starogréckym pamiatkam zaradené do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Poznať Paphos sa skrátka oplatí, obzvlášť keď sú lacné letenky také dostupné. Ozaj, viete ako a kde hľadať tie najlacnejšie letenky? Ak nie, tak vám za par okamihov poradíme. Vďaka malým tipom a trikom už pre vás nebude ťažké získať lacné letenky na Cyprus či do iných krajín a miest kdekoľvek na svete.

Ako a kedy hľadať lacné letenky?

Prvé tajomstvo, ktoré si poodhalíme, spočíva v otázke: ako a kedy hľadať lacné letenky? Takže ako: ponuka lacných leteniek nie je zvlášť skrytá, býva pomerne ľahko dostupná, len človek musí vedieť kam sa pozrieť a kde kliknúť. Niekto praktikuje názor, že na hľadanie lacných leteniek je ideálny čas vždy, iný zase razia pravidlo, že lacné letenky sa vyskytujú najmä v takých dňoch a časoch, kedy ľudia vo všeobecnosti neradi lietajú – malo by to platiť najmä na dni v strede týždňa (utorok, streda), taktiež na sobotu a z časového hľadiska potom na lety v obedňajších či večerných hodinách. Dôležitý je tiež dostatočný predstih, s ktorým rezerváciu leteniek plánujete vykonať (hovorí sa o minimálnej dobe jedného mesiaca).

Či sa rozhodne tak alebo onak, pravdepodobne budete hľadať najlacnejšie letenky na internete. To vôbec nie je zlá voľba, no viete ako na to? Trebárs konkrétne letenky do Paphosu – poznáte miestne letisko a viete, ktoré aerolínie na ňom pristávajú? A odkiaľ sa tam vôbec lieta? Môžete zadať do vyhľadávača lacné letenky Paphos, no budete z výsledkov vedieť, či vám skutočne našlo letenky za najlepšiu cenu?

Ak chcete mať absolútnu istotu a lietať za najnižšie ceny, využite web stránku eSky. Je to akási databáza letov viac ako 800 leteckých spoločností, z ktorej si môžete podľa ľubovôle vyberať. Stačí len zadať pár vstupných údajov a špeciálny vyhľadávač lacných leteniek z množstva možností vyberie také, ktoré sú v daný deň možné, najrýchlejšie a najlacnejšie + k tomu ďalšie výhody v podobe detailných informácií o každom z ponuky letov.

Letenky na eSky

Hľadať letenky na eSky je veľmi jednoduché. Nemusíte preklikávať desiatky webov leteckých spoločností či predajcov leteniek a na každom zvlášť hľadať požadované informácie. Na eSky stačí hľadať raz a výsledkom sú najlacnejšie letenky online v danú chvíľu. A to je fajn, pretože ak riešite napríklad práve to, ako sa dostať do Paphosu, letecké spojenie vám vyjde ako najrýchlejšie a najekonomickejšie. Zo Slovenska na Cyprus to je pekných pár stovák kilometrov a keďže je Cyprus ostrov, je nutné využiť aj dopravu loďou.

Vyhnite sa komplikovanému cestovaniu. S eSky je aj hľadanie najlacnejších leteniek bez komplikácií. A hlavne môžete mať výhodné letenky na Cyprus kedykoľvek po ruke, pretože web otvoríte rovnako dobre na počítači, ako aj na tablete či smartfóne. eSky má dokonca aj svoju vlastnú aplikáciu, ktorá sa dá stiahnuť zdarma a vďaka ktorej vám žiadne ponuky lacných leteniek neujdú. Ak viac ako aplikácie využívate e-mail, môžete sa prihlásiť napríklad na odber newsletterov eSky. Uvediete, ktoré konkrétnosti sú pre vás podstatné, a newsletter vám bude chodiť len s informáciami podstatnými pre vaše cestovateľské plány. Preto ak sú stredobodom vášho záujmu lacné lety na Cyprus či do ktorejkoľvek inej krajiny v rámci Európy, Ázie, Austrálie alebo Ameriky, určite využite vyhľadávač lacných leteniek eSky. Ušetrí vám peniaze a veľa veľa času, pretože na eSky si môžete okrem leteniek rezervovať aj ubytovanie v hoteloch či prenájom áut. Web eSky je skrátka taký online poradca a kamarát pre cestovateľov.

Lacné letenky do Paphosu zo Slovenska

Realizovať Paphos letecky nemusí byť problémom ani vtedy, ak plánujete svoj odlet z niektorého zo slovenských letísk. To najväčšie, nachádzajúce sa v Bratislave, ponúka vďaka spoločnosti Ryanair dokonca priamy let Bratislava – Paphos. Cesta trvá len niečo viac ako tri hodiny, takže ak napríklad nasadnete na lietadlo ráno o deviatej, na obed si už môžete pochutnávať na daroch mora na Cypre. A nemusí ísť o nič zásadné drahé, najmä keď budete najlacnejšie letenky Bratislava – Paphos hľadať na eSky. Keď sme ich hľadali my, našli sme na tejto linke letenku za 17€. Dobrou správou je, že spomínaný let do Paphosu patrí k pravidelným a nie sezónnym.

Pokiaľ ide o lety z Košíc na Cyprus, tak v tomto prípade môže poslúžiť ponuka Smart Wings so sezónnymi letmi Košice – Larnaca. Avšak letieť z Košíc priamo na Paphos zatiaľ nie je možné. Ak chcete letieť z Košíc do Paphosu, pripravte sa na minimálne dva prestupy a tiež poriadne vysokú cenu leteniek. Oveľa viac sa oplatí Paphos z Bratislavy, prípadne ešte môžete riešiť lacné letenky na Paphos a let na Cyprus z niektorého z letísk v okolitých štátoch. Priamy let do Paphosu sa dá spraviť z Budapešti a na priamej linke Schwechat – Paphos sezónne lietajú aerolínie Laudamotion. Možností ako sa dostať na Paphos letecky je teda pomerne dosť a sú aj cenovo zaujímavé – doslova akciové letenky!

Letisko v Paphose

Medzinárodné letisko Paphos je jedným zo štyroch civilných letísk v krajine a leží necelých 7 kilometrov juhovýchodne od centra mesta. Väčšie letisko ako toto je na Cypre len letisko v meste Larnaka. Letisko v Paphose je relatívne malé, čo mu však zaručuje príjemnú, doslova domácku atmosféru. Cestovatelia oceňujú aj jeho blízkosť k centru Paphosu, takže čo ušetríte za lacné letenky do Paphosu, to iste neminiete na dopravu do mesta – aspoň teda nie všetko. Dopravu z a na letisko zabezpečujú pravidelné autobusové linky, ktoré spájajú letisko v Paphose nie len z centrom samotného Paphosu, ale aj s Limassolom, Nikóziou či Larnakou. Až na Nikóziu ide o známe pobrežné letovisko na južnom pobreží Cypru. Len pre zaujímavosť dodávame, že Larnaka je od Paphosu vzdialená približne 150 kilometrov – túto informáciu uvádzame pre všetkých, ktorí by uvažovali o kúpe letenky Košice – Cyprus. Pretože ako sme uviedli na riadkoch vyššie, priame lety z Košíc na Cyprus končia práve v Larnake.

Cyprus letecky – to je jedna báseň!

Vyrazte za letnou exotikou či jazykovými pobytmi na Cyprus a určite nebudete ľutovať. Najlacnejšie letenky na Cyprus sú v kurze práve teraz a vďaka správnemu portálu na vyhľadávanie leteniek ste k nim bližšie ako kedykoľvek predtým. Nechajte autobusy autobusmi a poďte do Paphosu letecky – tri hodinky vo vzduchu predsa stoja za tú nádheru. Svojho času sa z peny morských vĺn, ktoré Paphos obmývajú, údajne zrodila bohyňa krásy Afrodita, a aj keď pravdepodobne ide „len“ o legendu, netreba nič podceňovať – aj na starovekých legendách býva aspoň zrnko pravdy. V prípade Paphosu tou pravdou je, že ide o jedinečné miesto na už tak krásnom ostrove, ktorým Cyprus bezpochyby je. Kúpte si teda lacné letenky a poďte spoznávať Paphos a Cyprus!

✔️ Existujú v eSky.sk nejaké špeciálne ponuky leteniek do Paphosu?

Na webovej stránke eSky.sk pravidelne sprístupňujeme špeciálne ponuky leteniek. Sledujte nás a nechajte sa inšpirovať!

✔️ Môžem sa postarať o cestovné poistenie pri rezervovaní letov do Paphosu?

Na webovej stránke eSky.sk si pri rezervácii leteniek môžete tiež zakúpiť rôzne druhy poistenia, podľa Vašich potrieb. Vďaka tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Keď si objednám letenky do Paphosu, môžem si tiež rezervovať ubytovanie na mieste?

Na webovej stránke eSky.sk ponúkame vyhľadávač ubytovania, vďaka ktorému sa môžete starať o svoje ubytovanie v mieste, kam cestujete, ešte pred cestou. Ubytovanie je možné rezervovať nezávisle od letenky alebo ako súčasť balíka Let + Hotel.

✔️ Ktoré letecké spoločnosti ponúkajú letenky do Paphosu?

V eSky.sk zabezpečujeme, aby ponuka letov do Paphosu zahŕňala nielen nízkonákladové letecké spoločnosti, ale aj tie, ktoré sa špecializujú na vysoký štandard.

Letiská v Paphose

Obľúbené letecké spoločnosti na trase do Paphosu

 

Hľadáš ubytovanie? Pozri najlepšie hotely v Paphose

Nájsť hotely v Paphose