Menu

Vyhľadať lety z Bratislavy do Paríža

Ukázať filtre

Paríž

Hľadáte tip na super výlet? Kúpte si letenky do Paríža z Bratislavy

Paríž – mesto módy, lásky a snov. Zháňate letenky do Paríža a radi by ste leteli z letiska na Slovensku? Skúste si pozrieť ponuky leteniek z Bratislavy do Paríža. Môžete natrafiť na pravidelné priame i nepriame lety s prestupom, ktoré však môžu v konečnom dôsledku vyjsť lacnejšie. Paríž ako destinácia na výlet, city-break či dovolenku je ozajstným lákadlom. Spokojne podľahnite pokušeniu a začnite cestovať po celej Európe a celom svete za bezkonkurenčné ceny. Poradíme vám ako na to.

Bratislavské letisko – vhodný východiskový bod cesty

Letisko Milana Rastislava Štefánika je dôležitým dopravným uzlom leteckej dopravy u nás i v celej strednej Európe. Vďaka svojej polohe predstavuje možnosť, ako absolvovať lacný let z Bratislavy do Paríža aj pre obyvateľov Česka, Rakúska či Maďarska. Letisko sa totiž nachádza len hodinu cesty autom od Brna, Viedne a Győru.

Ďalším dôvodom, prečo by vás mali zaujímať lety z Bratislavy do Paríža, sú ponuky nízkonákladových leteckých spoločností. Z bratislavského letiska ich odlieta hneď niekoľko a hoci nie všetky ponúkajú aj priame lety do Paríža, väčšina z nich vás dokáže citeľne priblížiť k cieľu vašej cesty. Ušetriť za letenky sa však dá aj v takomto prípade – lety s prestupom totiž bývajú lacnejšie (i keď časovo náročnejšie) ako tie, ktoré letia do Paríža priamo.

Zaujímala by vás cena letenky do Paríža z Bratislavy? Vedzte teda, že nemusí ísť o horibilné sumy. Let do Paríža sa dá vybaviť mimoriadne lacno. Ak natrafíte na ozaj lacné letenky Bratislava – Paríž, nezaplatíte viac ako 40 či 50 eur. Cena je fakt super a môže sa týkať ako priamych, tak aj nepriamych letov do Paríža.

Letiská v Paríži

Drahé aj tie najlacnejšie letenky z Bratislavy do Paríža vás zavedú na jedno z miestnych letísk; jedná sa o Vatry, Orly, Beauvais-Tille a letisko Charlesa de Gaulla, ktoré je zo spomínanej štvorice najväčšie a asi aj najznámejšie. V rámci Európy je väčšie už len londýnske letisko Heatahrow. Parížske letisko zvládne nápor viac ako 70 miliónov cestujúcich za rok. Najviac ich smeruje z alebo do Barcelony, Londýna, Madridu, Lisabonu či New Yorku.

Letisko Charlesa de Gaulla sa nachádza približne 25 kilometrov smerom na severovýchod od centra Paríža. Ak sa budete chcieť dostať z letiska do centra mesta, môžete využiť železničnú prepravu v moderných spojoch TGV a RER, k dispozícii je však aj autobusová doprava. Pre tých, ktorí by sa chceli do Paríža dostať po vlastnej osi, odporúčame využiť diaľničnú komunikáciu A1, spájajúcu letisko s Parížom či Lille.

Medzinárodné letisko Orly zasahuje sčasti do parížskeho predmestia Orly a sčasti do predmestia Villeneuve-le-Roi. Leží necelých 15 kilometrov na juh od centra Paríža. Čo ak zakončíte najlacnejšie lety z Bratislavy do Paríža práve tu a budete sa chcieť dostať do centra mesta? V takom prípade môžete využiť komunikáciu A106, prípadne niekoľko autobusových a železničných spojení. V pláne je tiež výstavba metra – rozšírenie linky 14, ktoré by malo byť hotové v roku 2024.

Letisko Vatry slúži medzinárodnej vzdušnej preprave minimálne, čo sa však nedá povedať o letisku Beauvais-Tillé. Ide o medzinárodné letisko, ktoré sa radí medzi TOP 10 najrušnejších letísk vo Francúzsku. Ak si kúpite lacné letenky z Bratislavy do Paríža, je celkom pravdepodobné, že pristanete práve tu, asi 85 kilometrov severozápadne od Paríža. Okrem liniek z Bratislavy letisko prijíma aj lety Praha – Paríž či lietadlá smerujúce z Valencie, Krakova, Lisabonu, Madridu, Belehradu a mnohých ďalších európskych destinácií. Spojenie letiska s mestom Paríž zabezpečujú autobusy, minibusy a tiež železničná doprava, i keď najbližšia železničná stanica (v Beauvais) je od letiska vzdialená takmer 4 kilometre.

 Letenky Z Bratislavy do Paríža – ako na ne?

Lacné letenky na lety Bratislava – Paríž nie sú žiadnym tajomstvom a môžete si ich pohodlne dohľadať na internete. Rýchly a jednoduchý lov leteniek vybavíte prostredníctvom webstránky eSky. Tento web zhromažďuje na jednom mieste ponuky stoviek leteckých spoločností z celého sveta, vrátane nízkonákladových, regionálnych i tradičných aerolínií. Túžite ísť z Bratislavy do Paríža letecky a chcete ušetriť čo najviac? Vďaka eSky sa to dá bez desiatok až stovák hodín strávených pri hľadaní najvýhodnejších ponúk na internete.

Ako získať najlacnejšie letenky? Na webe eSky stačí uviesť termín a miesto odletu (respektíve príletu), doplniť počet cestujúcich osôb a vybrať si letovú triedu. O ostatné sa postará vyhľadávač, ktorý prejde kompletnú databázu ponúk a predostrie vám ponuky leteniek, ktoré najviac vyhovujú vašim požiadavkám. Lacné lety z Bratislavy do Paríža nemusia byť vždy priame. Nemusíte sa však obávať siahodlhých príprav a rátania časov na prestup. Moderný vyhľadávací systém od eSky dokáže (na základe udaných parametrov) spárovať aj navzájom nesúvisiace linky tak, aby dva, tri, prípadne i viac letov na seba nadväzovalo a vy ste nemali problém s prestupmi.

Či už ide o letenky do Paríža z Bratislavy, Viedne či úplne iné destinácie, eSky vždy vyhľadá také spojenia, ktoré sú časovo i finančne najvýhodnejšie. S takýmito možnosťami je veľmi ľahké lietať v tom tiež. Výhodné lety z Bratislavy a vyhľadávač eSky vás dopravia do miest, kam ste sa vždy chceli pozrieť.

Nevídané možnosti vďaka eSky

Paríž, to nie je len Eiffelovka, ale aj romantické uličky, rozsiahle bulváre a malebné okolie mesta, kde nájdete farebné údolia a vinice, hrady či zámky, ktorým kraľuje svetoznámy Versailles. Kto by nezatúžil absolvovať let Bratislava – Paríž a aspoň krátku návštevu jedného z najkrajších miest na svete?

Ak máte podobné a ešte nesplnené cestovateľské sny, spojte svoje sily s eSky. Zaregistrujte sa na odber noviniek a pripravte svoju e-mailovú schránku na informácie, ktoré oceníte. Túžite po letenkách do Paríža, Madridu, Bruselu alebo Vilniusu? Nastavte príslušné parametre a newsletter v schránke vás upozorní vždy, keď sa letenky do vašej preferovanej destinácie objavia na internete.

Ak vás láka ponuka letov z Bratislavy do Paríža a rozumiete si s modernými technológiami, potom si stiahnite apku eSky. Stiahnutie aj používanie aplikácie je zdarma a môže vám priniesť mnoho úžitku a radosti. Princíp fungovania je podobný ako pri newsletteroch, akurát sa upozornenie na akciové letenky na internete neobjaví v e-mailovej schránke, ale na displeji vášho mobilného zariadenia. Pre mnohých cestovateľov je práve toto spôsob, ako byť v plnohodnotnom kontakte so svetom. Pridáte sa k nim a budete si užívať letenky za babku?

Lietajte a spoznávajte svet vďaka eSky – naozaj sa to oplatí. K lacným letenkám si môžete prikúpiť niekoľko užitočných doplnkov. Vyhovovala by vám registrovaná batožina navyše? Alebo oceníte služby prednostného nástupu na palubu? Ani poistenie na cesty by nebolo na zahodenie, nevraviac o ubytovaní v Paríži. Tieto a ďalšie možnosti si môžete zarezervovať pekne na jednom mieste – na webe eSky.

Lacné lety Bratislava – Paríž vyhľadáva mnoho ľudí. Pridať sa k nim je veľmi jednoduché a lákavé. Kto vyskúša lacné cestovanie, ten si ho zamiluje.

✔️ Existujú v eSky.sk nejaké špeciálne ponuky leteniek z Bratislavy do Paríža?

Na webovej stránke eSky.sk pravidelne sprístupňujeme špeciálne ponuky leteniek. Sledujte nás a nechajte sa inšpirovať!

✔️ Môžem sa postarať o cestovné poistenie pri rezervovaní letov z Bratislavy do Paríža?

Na webovej stránke eSky.sk si pri rezervácii leteniek môžete tiež zakúpiť rôzne druhy poistenia, podľa Vašich potrieb. Vďaka tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Keď si objednám letenky z Bratislavy do Paríža, môžem si tiež rezervovať ubytovanie na mieste?

Na webovej stránke eSky.sk ponúkame vyhľadávač ubytovania, vďaka ktorému sa môžete starať o svoje ubytovanie v mieste, kam cestujete, ešte pred cestou. Ubytovanie je možné rezervovať nezávisle od letenky alebo ako súčasť balíka Let + Hotel.

✔️ Ktoré letecké spoločnosti ponúkajú letenky z Bratislavy do Paríža?

V eSky.sk zabezpečujeme, aby ponuka letov z Bratislavy do Paríža zahŕňala nielen nízkonákladové letecké spoločnosti, ale aj tie, ktoré sa špecializujú na vysoký štandard.

Letiská

Bratislava Paríž

Obľúbené letecké spoločnosti na trase Bratislava - Paríž

Paríž je vždy dobrý nápad, ako to hovoria niektoré ženy. Avšak v Paríži sa bude páčiť nielen ženám, mesto je veľmi pestré a každý si tam určite nájde niečo pre seba. Okrem pamiatok takých ako napr.: Eiffelova veža, Katedrála Notre Dame alebo Víťazný oblúk mesto ponúka aj kopec ďalších atrakcií, veď je tam aj Louvre alebo svetoznámy Moulin Rouge. Lety z Bratislavy do Paríža sezónne zabezpečuje nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair. Preto máte možnosť spoznať to hlavné mesto Francúzska za akciové ceny, lebo írsky dopravca realizuje lacné lety Bratislava Paríž. Jedinou nevýhodou môže byť len to, že letisko Paríž - Beauvais je od francúzskeho hlavného mesta vzdialené približne 80 km, ale našťastie existujú priame autobusové a vlakové spojenia do centra Paríža. Už dnes rezervujte letenky z Bratislavy do Paríža a ochutnajte dobré víno a chrumkavé bagety.

Hľadáš ubytovanie? Pozri najlepšie hotely v Paríži

Nájsť hotely v Paríži