Menu

Letenky Amsterdam - Vyhľadať lety do Amsterdamu

Ukázať filtre

Amsterdam

Lacné letenky do Amsterdamu – kde a ako ich získať?

Rovinaté Holandsko je jednou z krajín, do ktorej húfne mieria najmä mladí Slováci, využívajúc pri tom aj lacné letenky do Amsterdamu. Dôvod je zrejmý – vyspelá oblasť Beneluxu láka svojou životnou úrovňou, na zahodenie však nie sú ani získané životné skúsenosti. Skvelým prostriedkom, ako sa do krajiny tulipánov dostať, sú letenky do Holandska. Akciové letenky sú dnes mimoriadne žiadané a kto vie, kde ich hľadať, má obrovskú výhodu pre ostatnými, cestovania chtivými ľuďmi. Prezradíme vám, prečo by Holandsko a Amsterdam letecky mali byť voľbou aj pre vás.

Amsterdam letecky – najvýhodnejšia voľba

Prečo riešiť Amsterdam letecky a nie inou formou dopravy? Poďme na to logicky a cez faktografiu čísiel. Nie je náročné zistiť, že cesta do Amsterdamu autom by zabrala zhruba 13 hodín čistej jazdy, nevraviac o tom, že počas 1300 kilometrov sa môže pritrafiť nejedna zápcha na ceste či iná dopravná nepríjemnosť. Amsterdam vlakom? Započítajte nutné prestupy a minimálne 5 hodín cesty navrch. A ako je na tom let do Amsterdamu? Ak natrafíte na tie správne letenky, strávite v lietadle nejaké 2 hodinky, so všetkým pohodlím a starostlivosťou navyše. Keď k tomu prirátame možnosť, že využijete lacné letenky do Amsterdamu, ktoré sa dnes dajú zohnať aj pod 50€, máme tu ďalšie plus v podobe ušetrených financií. A tie sa predsa vždy zídu, no nie? A teraz to zásadné – kde a ako hľadať tie najlacnejšie letenky?

Lacné letenky do Amsterdamu – ako ich získať

Vašu túžbu Holandsko vidieť a zažiť vám môžu pomôcť naplniť práve lacné letenky do Amsterdamu. Lenže ako na ne prísť, ako nájsť lacné letenky? Odpoveď vám dá všemocný internet, kde môžete nie len kúpiť, ale aj rezervovať letenky. Na webe je dnes každý a online letenky nie sú výnimkou. Rovnako online sú aj letecké spoločnosti, ktoré lety ponúkajú. Sú ich však stovky a vyznať sa medzi nimi nie je vôbec ľahké. Navyše, nie každá letecká spoločnosť obsluhuje práve tú trasu, po ktorej túžite ísť. A tak sa pokojne môže stať, že budete hľadať lacné letenky, preklikáte desiatky stránok a z nich nájdete možno jednu – dve, ktoré vami zvolenú trasu ponúkajú. Lenže naozaj aj za najvýhodnejšiu cenu? To zistíte len porovnávaním a teda ďalším klikaním na ostatné stránky...Hodiny a hodiny úmornej práce.

Musíte na to ísť inak. Ak chcete získať lacné letenky do Amsterdamu či inej zaujímavej destinácie, musíte v prvom rade vedieť kam kliknúť. My to vieme, preto vám radíme hľadať letenky na webe eSky. eSky zhromažďuje výhodné ponuky leteniek a letenky v akcii od viac ako 800 leteckých spoločností. Všetky informácie máte na jednom mieste, pekne a prehľadne zoradené, bez nutnosti preklikávať sa húštinou ďalších webstránok. eSky vás inšpiruje a ponúkne vám lacné lety z rôznych letísk do rôznych destinácií – ak vo vašom prípade nehrá úlohu čas odletu či príletu a chcete prosto čo najlacnejšie letenky kamkoľvek, akcie eSky sú presne pre vás. V opačnom prípade zadajte požadované vstupné údaje a nechajte pracovať vyhľadávanie lacných leteniek za vás. Pokročilo riešený vyhľadávač bleskovo preskenuje bohatú databázu a vyberie z nej čerešničky v podobe leteniek za skvelé ceny z miesta a na miesto, ktoré ste si zvolili.

S eSky budete mať prehľad o akciových letoch vždy vo vrecku. Web eSky je responzívny, takže ho v super kvalite otvoríte na počítači, tablete aj smartfóne. Aby vám akciové letenky neutiekli, môžete si zdarma stiahnuť aplikáciu eSky či prihlásiť sa na odber noviniek a získavať len tie informácie o lacných letoch, ktoré naozaj chcete a oceníte. Túžite získať najlacnejšie letenky do Amsterdamu či iných európskych metropol? Využite služieb eSky a môžete si vyberať!

Ako sa dostať do Amsterdamu?

Keď už viete kde hľadať najlacnejšie letenky, bude pre vás odpoveď na otázku ako sa dostať do Amsterdamu hračkou. Čo sa týka Slovenska, lety do Amsterdamu je možné realizovať aj z letiska v Bratislave. Trasu Bratislava – Amsterdam obsluhujú napríklad SmartWings či Czech Airlines, aj keď treba podotknúť, že nejde o priamu linku, ale let s prestupom v Prahe. Na druhej strane je ale možné nájsť aj taký let Bratislava Amsterdam, ktorý je síce s prestupom, no aj s batožinou v cene letenky.

Amsterdam letecky z Košíc sa dá tiež zrealizovať. Okrem spomínaných leteckých spoločností túto trasu prevádzkujú aj v LOT, KLM či Austrian Airlines. Prestupovať sa môže vo Varšave, Prahe či Viedni. Ak si vyberiete obozretne, môže vaša letenka Košice Amsterdam obsahovať napríklad batožinu či občerstvenie v cene.

Ak si chcete zabezpečiť priamy let do Amsterdamu, môžete si kúpiť lacné letenky a letieť napríklad z letiska vo Schwechate. Priamo z Viedne do Amsterdamu lietajú stroje Austrian Airlines či spoločnosti KLM, ponuky letov do Amsterdamu s jedným prestupom potom nájdete trebárs u Air France, British Airways či aerolínií SAS. Priame linky spájajú hlavné mesto Holandska aj s Krakovom či Budapešťou, ktorých letiská sú Slovákmi veľmi obľúbené a hojne využívané.

Celkom dobrý prehľad o možnostiach ako letieť do Amsterdamu, čo poviete? Verte, že bez eSky by sme ho nemali zďaleka tak rýchlo a pružne po ruke. Vo vyhľadávaní eSky stačí zadať miesto odletu a príletu, požadované dátumy a ponuky lacných letov sa na vás z obrazovky začnú priam sypať.

Letisko v Amsterdame

V hlavnom meste Holandska funguje letisko Amsterdam Schiphol, takže bez ohľadu na to, či absolvujete let Bratislava – Amsterdam, Košice – Amsterdam, alebo sa dostanete do Amsterdamu z Viedne, budete pristávať na tomto letisku – rovnako ako ďalšie desiatky miliónov cestujúcich, ktoré sa tu počas roka mihnú. Schiphol totiž patrí k najvyťaženejším európskym letiskám a ročne odbaví viac ako 60 miliónov pasažierov. Letisko Schiphol slúži ako základňa pre spoločnosti KLM, Transavia či TUI fly Netherlands, ktoré zároveň ponúkajú aj najviac letov z Amsterdamu do Európy a celého sveta. Ak hľadáte lacné letenky do Holandska, zarezervujte si let do Amsterdamu a nechajte sa privítať pestrosťou a farebnosťou hlavného mesta.

Ako sa dostať z letiska Schiphol do centra Amsterdamu?

Letisko Schiphol je nepochybne pôsobivé a gigantické, no ak ste si kúpili letenky do Amsterdamu, pravdepodobne budete chcieť vidieť krásy tohto mesta. Kardinálna otázka preto znie – ako sa dostať z letiska Schiphol? Doprava z letiska Schiphol do centra mesta je riešená veľmi variabilne a nahráva jej aj blízkosť letiska vzhľadom k centru mesta – Schiphol leží necelých 10 km juhozápadne od centra Amsterdamu a ponúka veľmi dobré napojenie na sieť diaľnic A4, A5 a A9. Ak si na šoférovanie v zahraničí netrúfate, môžete využiť dopravu vlakom či autobusom – stanica a zastávky nájdete pred terminálom. Príjemná vzdialenosť letiska od centra Amsterdamu sľubuje nie dlhú a už vôbec nie drahú jazdu. Miniete teda len časť z toho, čo ste ušetrili za lacné letenky do Amsterdamu.

Amsterdam lacno

Spoznali ste teda niekoľko tipov a trikov ako cestovať lacno do Amsterdamu. Zistili ste, že najlacnejšie letenky tu nie sú len pre vyvolených, ale sú dostupné komukoľvek, kto má záujem cestovať a vie ako ušetriť. Ako získať letenky za najlepšie ceny už teraz viete aj vy. V plnení tajných cestovateľských snov vám držíme palce a nezabúdajte, že cestou do Amsterdamu vaše dobrodružstvo iba začína.

✔️ Existujú v eSky.sk nejaké špeciálne ponuky leteniek do Amsterdamu?

Na webovej stránke eSky.sk pravidelne sprístupňujeme špeciálne ponuky leteniek. Sledujte nás a nechajte sa inšpirovať!

✔️ Môžem sa postarať o cestovné poistenie pri rezervovaní letov do Amsterdamu?

Na webovej stránke eSky.sk si pri rezervácii leteniek môžete tiež zakúpiť rôzne druhy poistenia, podľa Vašich potrieb. Vďaka tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Keď si objednám letenky do Amsterdamu, môžem si tiež rezervovať ubytovanie na mieste?

Na webovej stránke eSky.sk ponúkame vyhľadávač ubytovania, vďaka ktorému sa môžete starať o svoje ubytovanie v mieste, kam cestujete, ešte pred cestou. Ubytovanie je možné rezervovať nezávisle od letenky alebo ako súčasť balíka Let + Hotel.

✔️ Ktoré letecké spoločnosti ponúkajú letenky do Amsterdamu?

V eSky.sk zabezpečujeme, aby ponuka letov do Amsterdamu zahŕňala nielen nízkonákladové letecké spoločnosti, ale aj tie, ktoré sa špecializujú na vysoký štandard.

Letiská v Amsterdame

Obľúbené letecké spoločnosti na trase do Amsterdamu

Amsterdam bol založený ako malá rybárska dedinka, no dnes je hlavným mestom Holandska, hoci vláda a monarchia sídli v Haagu. Podľa posledných údajov je to najmultikultúralnejšie mesto na svete preto niet divu, že amsterdamské letisko je štvrtým najväčším letiskom v Európe. Letisko Schiphol je základňou leteckých spoločností KLM, Martinair, Transavia, Arkefly, Corendon, Delta a Vueling. Letisko je vzdialené približne 15 minút cesty vlakom do železničnej stanice Amsterdam Centraal, ktorá sa nachádza v centre starého mesta. Amsterdam každoročné láka tisícky turistov, aj vy chcete ísť do Amsterdamu? Prostredníctvom nášho vyhľadávača nájdete lety do Amsterdamu, keď budete si rezervovať letenky so správnym časovým predstihom určite nájdete aj veľmi lacné lety do Amsterdamu.

Hľadáš ubytovanie? Pozri najlepšie hotely v Amsterdame

Nájsť hotely v Amsterdame