Menu

Vyhľadať lety do Eindhoven

Ukázať filtre

Eindhoven

Kde hľadať lacné letenky do Eindhovenu?

Svoje šance nájsť lacné letenky do Eindhovenu výrazne zvýšite tým, že na vyhľadávanie použijete spoľahlivý vyhľadávač. Ponuky letov do Eindhovenu ale aj iných častí Európy či sveta si poľahky vyselektujete na webe eSky. Nájdete tu nie len letenky do Holandska, ale aj možnosti na rezerváciu hotelov či prenájom automobilu, teda pokročilé a komplexné služby v oblasti cestovania. Priame lety do Eindhovenu vo všeobecnosti ponúkajú známe a overené letecké spoločnosti – s eSky si určite vyberiete tú, ktorá vám bude vyhovovať najviac, či už svojimi službami alebo cenou. Vyhľadávač leteniek eSky vám na základe zadaných údajov pomôže identifikovať a  vybrať spomedzi ponuky viac ako 800 leteckých spoločností tie najrelevantnejšie. Veľkým plusom systému je jeho prehľadnosť a responzivita, vďaka ktorej si vyhľadávanie lacných leteniek môžete spustiť nie len na počítači, ale vo svojom tablete či chytrom telefóne. Ďalšiu možnosť vám ponúka aplikácia eSky, s ktorou budete mať neustále aktualizované ponuky lacných letov vždy po ruke. Jednoduchšiu cestu, ako natrafiť na najlacnejšie letenky, veru nepoznáme.

Porovnávanie leteniek

Ak ste niekedy riešili nákup leteniek online, iste viete aké únavné je neustále preklikávanie medzi desiatkami a stovkami leteckých spoločností v snahe nájsť tie najvýhodnejšie ponuky letov. Aby ste sa dopracovali k tej najlepšie cene, neobíde vás zdĺhavé porovnávanie leteniek, ktoré si vyžiada opakované zadávanie tých istých údajov, značenie výsledkov, ich porovnávanie a opäť nové hľadanie...Keď hľadáte lacné letenky do Eindhovenu, prípadne kdekoľvek inde, mali by ste vyskúšať iný spôsob, ktorý vám ušetrí čas aj peniaze.

Je ním práve vyhľadávač letov eSky, ktorý ponúka jednu veľkú výhodu – rôzne ponuky leteniek a letov od nízkonákladových aj klasických leteckých spoločností zhromažďuje a zobrazuje na jednom mieste. Ak napríklad porovnávate ceny leteniek do Eindhovenu, môžete zistiť, že jedny z najlepších ponúk prekladajú aerolínie Ryanair. Nie je však výnimkou, že za pomerne lacných peniaz sa do Eindhovenu dostanete aj so spoločnosťami LOT, KLM či s Českými aerolíniami.

Z Bratislavy do Eindhovenu

Ak chcete realizovať let zo Slovenska do Holandska, nemusíte kvôli tomu cestovať za hranice našej krajiny. Z Bratislavy do Eindhovenu sa dostanete celkom pohodlne vďaka spoločnosti Ryanair, ktorá let do Eindhovenu zaradila do svojej ponuky len nedávno. Ide pritom o priame spojenie, nemusíte teda riešiť nijaké čakanie, medzipristátie či prestupy. Let do Eindhovenu vám zaberie necelé dve hodiny čistého letového času, po uplynutí ktorých vás privíta letisko v Eindhovene v celej svojej kráse. Letenky do Eindhovenu s odletom z Bratislavy pritom patria k veľmi lacným – ak trafíte dobrý dátum a čas, môžete za ne zaplatiť dokonca menej ako 15 eur!

Zo Slovenska do Eindhovenu sa lieta aj z Košíc, no v tomto prípade treba počítať s minimálne jedným prestupom, častejšie však s dvomi a to v Prahe a Amsterdame. Ak máte záujem o priamy let do Eindhovenu, môžete okrem letiska v Bratislave využiť aj budapeštianske letisko – spomínanú trasu Budapešť – Eindhoven bez medzipristátia a prestupov má pod patronátom spoločnosť Wizz Air, z hlavného mesta Maďarska do krajiny tulipánov však cez Amsterdam lietajú aj stroje KLM. Zo susedných krajín a ich letísk tak Bratislava ponúka veľmi dobrú možnosť, aby ste mohli využiť priamy let Bratislava – Eindhoven, navyše keď sú v hre aj veľmi lacné letenky.

Letisko v Eindhovene

Pri slovách o letenkách a lietaní nemôžeme zabudnúť ani na letisko. To v Eindhovene sa nachádza necelých 8 kilometrov západne od centra mesta a je druhým najväčším letiskom v Holandsku čo do počtu odbavených pasažierov za rok. Letisko v Eindhovene bolo otvorené v roku 1932 a v súčasnosti ponúka svojim návštevníkom a cestujúcim všetok potrebný komfort v podobe rôznych obchodov, kaviarní, zmenární, kútikov pre deti a bábätká či centra prvej pomoci. V porovnaní s amsterdamským letiskom Schiphol je letisko v Eindhovene malé a to aj čo sa týka obslužnosti leteckými dopravcami. Na letisku operujú predovšetkým Ryanair, Wizz Air, Transavia či TUIfly Netherlands, ktorých ponuka letov smeruje najmä do Európy a miest ako Barcelona, Nice, Praha, Dublin, Krakov, Rím, Madrid, Vilnius, Varna, Riga, vrátane niekoľkých sezónnych liniek, smerujúcich do letovísk na juhu Európy.

Ako sa dostať do Eindhovenu

Ak ste našli lacné letenky do Eindhovenu, pravdepodobne vás bude zaujímať aj to, ako sa dostať z letiska do centra Eindhovenu. Letisko v Eindhovene leží blízko diaľnice A2, ktorá spája mesto s juhom a západom krajiny a s významnými miestami ako Utrecht, Maastricht či Amsterdam. Do centra mesta, respektíve k hlavnej železničnej stanici v Eindhovene, sa dostanete aj kyvadlovou dopravou na linkách 400 a 401. Centrum nie je od letiska veľmi vzdialené, tých zhruba 8 kilometrov by ste preto mali prekonať veľmi rýchlo a pohodlne.

Lacné letenky – tipy a triky

Že najlacnejšie letenky sú doménou webu eSky už viete. Radi by sme vás však oboznámili aj s niekoľkými tipmi a trikmi, ktoré skúsení cestovatelia využívajú pri love lacných leteniek. Cena leteniek do Eindhovenu a ďalších destinácií sa totiž odvíja od viacerých faktorov, ktoré letecké spoločnosti pri cenotvorbe citlivo zohľadňujú. Jedno je však isté, porovnávať lacné letenky ani strážiť ich ceny už nemusíte – poznáte totiž eSky, viete si stiahnuť aplikáciu eSky, prípadne sa dokážete zaregistrovať na odber newsletteru a všetko potrebné si tam nastaviť.

Ďalšími momentmi, ktoré pri určovaní cien za letenky zavážia, sú dni a čas letu. Medzi tzv. „drahé“ dni patria napríklad piatok či nedeľa, najlacnejšie letenky sa preto často predávajú v dni, ktoré sú menej vyťažené – patria sem utorok, streda a čas okolo obeda a nočných hodín. Samozrejme, že nejde o pravidlo, no je veľká pravdepodobnosť, že kúpiť lacné letenky sa vám podarí práve v týchto časoch. Na druhej strane, kupovať letenky na poslednú chvíľu je lotéria, najmä pri naozaj vyťažených trasách, kde o letenky veľký záujem a cestujúci si za ne pokojne aj priplatia.

Oveľa lepšou stratégiou je kupovať lacné letenky vopred. Ak vás netlačí čas ani dátum, máte o výhodu navyše. Tak či onak, ak plánujete kúpiť letenku do Eindhovenu, Londýna, New Yorku, skrátka hocikam, urobte tak s dostatočným časovým predstihom – odporúčaným minimom je mesiac, ideálom potom pokojne aj 3 až 5 mesiacov vopred.

Tipy na záver

Letenka do Eindhovenu nemusí zahŕňať len samotnú cestu, ale aj niečo navyše. Ak budete rezervovať letenky cez eSky, všímajte si špeciálnych piktogramov a značiek, vďaka ktorým sa dozviete viac. V cene leteniek totiž nezriedka býva napríklad poplatok za registrovanú batožinu, občerstvenie a iné benefity, ktoré vám spríjemnia procedúry pred nástupom na palubu a tiež samotný let. Platiť to môže aj pre letenky do Eindhovenu, preto ak práve nenájdete tie absolútne najlacnejšie letenky na svete, nevešajte hlavu – možno sú o čosi drahšie len preto, že v ich cene je zahrnutá aj niektorá zo spomenutých služieb.

✔️ Existujú v eSky.sk nejaké špeciálne ponuky leteniek do Eindhoven?

Na webovej stránke eSky.sk pravidelne sprístupňujeme špeciálne ponuky leteniek. Sledujte nás a nechajte sa inšpirovať!

✔️ Môžem sa postarať o cestovné poistenie pri rezervovaní letov do Eindhoven?

Na webovej stránke eSky.sk si pri rezervácii leteniek môžete tiež zakúpiť rôzne druhy poistenia, podľa Vašich potrieb. Vďaka tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Keď si objednám letenky do Eindhoven, môžem si tiež rezervovať ubytovanie na mieste?

Na webovej stránke eSky.sk ponúkame vyhľadávač ubytovania, vďaka ktorému sa môžete starať o svoje ubytovanie v mieste, kam cestujete, ešte pred cestou. Ubytovanie je možné rezervovať nezávisle od letenky alebo ako súčasť balíka Let + Hotel.

✔️ Ktoré letecké spoločnosti ponúkajú letenky do Eindhoven?

V eSky.sk zabezpečujeme, aby ponuka letov do Eindhoven zahŕňala nielen nízkonákladové letecké spoločnosti, ale aj tie, ktoré sa špecializujú na vysoký štandard.

Letiská v Eindhoven

Obľúbené letecké spoločnosti na trase do Eindhoven

Eindhoven je mesto v Holandsku v provincií Severné Brabantsko. Medzinárodné letisko Eindhoven sa nachádza 8 km od centra mesta a je to druhé najrušnejšie letisko v Holandsku. Momentálne priamo z Bratislavy lacné lety do Eindhovenu má v ponuke írska nízkonákladová spoločnosť Ryanair. Lety do Eindhovenu nájdete prostredníctvom nášho jednoduchého na použitie vyhľadávača. Alebo zavolajte nám na našu infolinku a naší konzultanti Vám radi pomôžu s vyhľadávaním a rezervovaním leteniek do Holandska. Vedeli ste, že v Eindhovene vznikla jedna z najväčších elektrotechnických spoločnosti na svete - spoločnosť Phillips, ktorá sídli tam od roku 1891?

Hľadáš ubytovanie? Pozri najlepšie hotely v Eindhoven

Nájsť hotely v Eindhoven