Menu

Vyhľadať lety z Bratislavy do Edinburgu

Ukázať filtre

✔️ Existujú v eSky.sk nejaké špeciálne ponuky leteniek z Bratislavy do Edinburgu?

Na webovej stránke eSky.sk pravidelne sprístupňujeme špeciálne ponuky leteniek. Sledujte nás a nechajte sa inšpirovať!

✔️ Môžem sa postarať o cestovné poistenie pri rezervovaní letov z Bratislavy do Edinburgu?

Na webovej stránke eSky.sk si pri rezervácii leteniek môžete tiež zakúpiť rôzne druhy poistenia, podľa Vašich potrieb. Vďaka tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Keď si objednám letenky z Bratislavy do Edinburgu, môžem si tiež rezervovať ubytovanie na mieste?

Na webovej stránke eSky.sk ponúkame vyhľadávač ubytovania, vďaka ktorému sa môžete starať o svoje ubytovanie v mieste, kam cestujete, ešte pred cestou. Ubytovanie je možné rezervovať nezávisle od letenky alebo ako súčasť balíka Let + Hotel.

✔️ Ktoré letecké spoločnosti ponúkajú letenky z Bratislavy do Edinburgu?

V eSky.sk zabezpečujeme, aby ponuka letov z Bratislavy do Edinburgu zahŕňala nielen nízkonákladové letecké spoločnosti, ale aj tie, ktoré sa špecializujú na vysoký štandard.

Letiská

Bratislava Edinburg

Obľúbené letecké spoločnosti na trase Bratislava - Edinburg

Edinburgh je hlavné mesto Škótska, ktoré je často považované ako škótska perla alebo z ohľadu na svoj bohatý kultúrny život - Atény severu. Určite je to mesto, ktoré stoji za aspoň víkendovú návštevu lebo je to mesto, ktoré dokonalé spája starovekú aj tú modernú atmosféru. Lety z Bratislavy do Edinburghu pravidelne zabezpečuje írska letecká spoločnosť Ryanair. Lacné lety Bratislava Edinburgh sú realizované dvakrát za týždeň a pokiaľ sa rozhodnete urobiť výlet do Škótska priletíte na medzinárodné letisko, ktoré sa nachádza len necelých 10 kilometrov západne od centra mesta. Vyhľadajte a rezervujte prostredníctvom našej stránky lacné letenky z Bratislavy do Edinburghu a užite si hlavne mesto whisky. Výhodou Edinburghu je to, že napriek svojej bohatej ponuke a prenádhernej magickej a romantickej atmosfére je to stále mesto o veľkosti Bratislavy, ktoré ponúka o veľa viac pokoja ako hlučný Londýn.

Hľadáš ubytovanie? Pozri najlepšie hotely v Edinburgu

Nájsť hotely v Edinburgu