Menu

Letenky Manchester - Vyhľadať lety do Manchestru

Ukázať filtre

Manchester

Letenky do Manchestru čo najlacnejšie?

Máte chuť cestovať, no nechcete míňať priveľa peňazí? Vyberte si najlacnejšie letenky na internete a vydajte sa tam, kam vás ťahá vaše srdce. Možno zakotvíte na Britských ostrovoch, v meste, ktoré preslávili futbalové kluby United a City. Ak hádate, že ide o Manchester, hádate správne. Nikdy by ste nepovedali, aké sú letenky do Manchestru lacné. Do tohto mesta v severnej časti Anglicka môžete letieť doslova za pár eur. Poďte spoznať a užiť si jeho zaujímavosti – rozhodne ich nie je málo.

Zaujímavosti v Manchestri a o Manchestri

Ako sa mesto Madrid preslávilo vďaka futbalovému Realu, tak je Manchester celosvetovo známy vďaka miestnym klubom – Manchestru United a Manchestru City. Ich futbalové stánky (Old Trafford a Etihad Stadium) patria k najnavštevovanejším objektom v meste vôbec. Kroky mnohých, ktorí si kúpia najlacnejšie letenky do Manchestru, smerujú práve sem. Na rôznych úrovniach futbalových súťaží v Anglicku však pôsobí viacero tímov z tohto mesta a podľa výskumov je tu dokonca celosvetovo najvyššia koncentrácia futbalových klubov na jedného obyvateľa.

Manchestru by však pristal aj iný prívlastok ako „mesto futbalu“. Hodil by sa aj výraz „mesto študentov“. Na území mesta sídlia hneď tri univerzity či súkromná chlapčenská stredná škola a každý rok do Manchestru prúdi približne 100 000 študentov. Okrem toho by ste tu našli jedno zo sídel televízie BBC, v roku 1821 tu však založili aj známe britské periodikum The Guardian. V druhej polovici 20. storočia Manchester vyprodukoval mnoho legendárnych hudobníkov a kapiel. Za všetky spomeňme tie najslávnejšie mená: Oasis, The Smiths, Bee Gees či Take That s Robbie Williamsom. V Manchestri však o kultúru nie je núdza ani v súčasnosti. V meste nájdete mnoho galérií, múzeí či divadiel. Ak chcete poznať Manchester o niečo viac, nenechajte si ujsť ponuky leteniek do Manchesteru. V pravidelných intervaloch sa lieta aj zo Slovenska.

Lety zo Slovenska do Manchestru

Jednou z priamych liniek na trase Bratislava – svet sú aj lety z Bratislavy do Manchestru. Zabezpečuje ich známy low cost letecký dopravca Ryanair, takže sa môžete tešiť na ozaj výhodné ceny. Do Manchestru z Bratislavy sa lieta celoročne, v intervaloch utorok – štvrtok – nedeľa. Môžete však natrafiť aj na let do Manchestru s odletom v piatok. Na priamej linke Bratislava – Manchester nestrávite vo vzduchu viac ako 3 hodiny. A ceny za letenku? Tie môžu byť rôzne, no ak si rezervujete správny termín, nemusí vás letenka do Manchestru vyjsť na viac ako 20€. Celkom solídna cena, čo poviete?

Ak budete hľadať lacné letenky Košice – Manchester, s vysokou pravdepodobnosťou nenatrafíte na priame letecké linky. Z Košíc do Manchestru sa však dá dostať s medzipristátím v Düsseldorfe. Čas trvania letu sa s určitosťou predĺži a vzrastie aj cena za dostupné letenky. Možnosť odkiaľ letieť do Manchestru však ponúkajú aj letiská v susedných štátoch. Ich výhodou je väčšia ponuka letov a relatívna blízkosť hraníc so Slovenskom.

Lacné letenky do Manchestru – odkiaľ ešte môžete letieť?

V rámci letísk strednej Európy je Manchester vskutku obľúbenou destináciou. Za veľmi dobrú cenu môžete dostať napríklad letenky z Viedne do Manchestru. Zo Schwechatu do Manchestru lietajú hneď traja dopravcovia, vrátane low cost aerolínií easyJet. Letenky do Manchestru z Viedne sú dostupné po celý rok. Odlety bývajú najčastejšie v utorok, štvrtok a nedeľu, výnimočne tiež v piatok. Ceny sú zväčšia vyššie než v prípade letov Bratislava – Manchester, no aj tu môžete naďabiť na letenku do Manchestru za cenu okolo 30€.

Do Manchestru sa oplatí lietať aj z Budapešti. Lacné letenky z Budapešti do Manchestru sú k dispozícii po celý rok, pričom odlety sú zväčša 7 dní v týždni. Ponuka najlacnejších leteniek je teda veľmi bohatá – nečudo, veď o zákazníka sa tu „bijú“ easyJet, Ryanair aj Jet2. Let z Budapešti do Manchestru trvá bezmála 3 hodiny a zaplatíte zaň sumu v rozmedzí od cca 20€ až po viac ako 100€. Veľmi záleží s akým dopravcom a najmä kedy, v ktorý deň a hodiny, budete letieť.

Situácia z hľadiska dostupnosti výhodných leteniek a odletov je takmer navlas rovnaká aj v prípade letísk v Krakove a Prahe. Môžete si rezervovať akciové letenky a letieť v ktorýkoľvek deň v týždni. Priamy let z Prahy do Manchestru je však v porovnaní s ostatnými kratší približne o 30 minút. Môžete si teda kúpiť letenky Praha – Manchester a pred odletom si ešte pozrieť krásy stovežatej. Alebo privítate možnosť rezervovať si lacné letenky z Krakova do Manchestru? Je veľmi pravdepodobné, takmer isté, že budete tak či tak spokojní.

Ako nájsť lacné letenky?

Spôsobov, ako nájsť lacné letenky, je hneď niekoľko. V každom prípade sa však hodí časová flexibilita. Ak nie ste viazaní na časy a termíny odletov, bude sa vám z ponuky lacných leteniek na internete vyberať jednoduchšie. Pri hľadaní najlacnejších leteniek berte do úvahy sezónnosť. Azda každá turisticky atraktívna destinácia zažíva najväčší príval turistov počas letných mesiacov. Skúste sa tomuto času pri hľadaní leteniek vyhnúť a poobzerajte sa po linkách s odletom na jar či na jeseň. Práve vtedy sú lacné letenky najdostupnejšie.

Letov do Manchestru sa vyššie spomínané asi týkať nebude. V tomto prípade sa teda zamerajte na dni a časové termíny, ktoré nie sú medzi cestujúcimi obľúbené. Ide najmä o linky s odletom v strede týždňa, prípadne v ranných či neskorých hodinách. Dôvody sú prosté – „nabúraný“ režim dňa alebo týždňa. Skrátka a jasne, niektoré linky sa obsadzujú ťažšie ako ostatné. Ak vám nevadí cestovať v utorok ráno a dokážete sa vyrovnať trebárs aj s odletom v stredu o desiatej večer, máte pri hľadaní najlacnejších leteniek výhodu.

Tú však budete mať aj vtedy, ak začnete používať vyhľadávač lacných leteniek eSky. S eSky totiž môžete všetky uvedené tipy preskočiť a venovať sa len ponukám najlacnejších letov na internete. Systém eSky totiž zbiera ponuky leteniek od stoviek leteckých spoločností z celého sveta. Zhromažďuje ich a na základe vami zadaných údajov z nich dokáže vybrať absolútne najlacnejšie letenky online. Zaujímajú vás lacné lety do Manchestru s odletom z Bratislavy? Vyplňte príslušné políčka, pridajte preferované termíny a nechajte pracovať vyhľadávač. Za okamih sa pred vami objaví ponuka najlacnejších aktuálne dostupných leteniek na webe so všetkými podrobnosťami, ktoré potrebujete vedieť (čas odletu a pristátia, cena letenky, typ lietadla, služby v cene, atď.).

Po výbere konkrétnej letenky si navyše budete môcť prikúpiť napríklad službu online check-in, úrazové poistenie, krytie výdavkov za zdravotnú starostlivosť a ďalšie služby, ktoré využijete pred či po nástupe do lietadla. Rezervácia lacných leteniek s eSky je otázkou niekoľkých kliknutí.

Inšpirovať vás môžu ponuky najlacnejších leteniek

Využili ste najlacnejšie letenky do Manchestru a cestovanie vám zachutilo? Kliknite na web eSky a zamerajte sa na sekciu Akcie. Nájdete tu ponuky najvýhodnejších leteniek na internete do rôznych destinácií po celom svete. Okrem leteniek do Manchestru tu môžete objaviť lety do Londýna za 20€ či letenky do Ríma, Milána a Bologne za ešte nižšiu cenu. V ponuke pravidelne bývajú aj destinácie vo Fínsku, Nórsku alebo v pobaltských krajinách, ale aj exotické miesta v Ázii či Južnej Amerike. Zážitky z cestovania môžete teraz získať za bezkonkurenčnú cenu.

✔️ Existujú v eSky.sk nejaké špeciálne ponuky leteniek do Manchestru?

Na webovej stránke eSky.sk pravidelne sprístupňujeme špeciálne ponuky leteniek. Sledujte nás a nechajte sa inšpirovať!

✔️ Môžem sa postarať o cestovné poistenie pri rezervovaní letov do Manchestru?

Na webovej stránke eSky.sk si pri rezervácii leteniek môžete tiež zakúpiť rôzne druhy poistenia, podľa Vašich potrieb. Vďaka tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Keď si objednám letenky do Manchestru, môžem si tiež rezervovať ubytovanie na mieste?

Na webovej stránke eSky.sk ponúkame vyhľadávač ubytovania, vďaka ktorému sa môžete starať o svoje ubytovanie v mieste, kam cestujete, ešte pred cestou. Ubytovanie je možné rezervovať nezávisle od letenky alebo ako súčasť balíka Let + Hotel.

✔️ Ktoré letecké spoločnosti ponúkajú letenky do Manchestru?

V eSky.sk zabezpečujeme, aby ponuka letov do Manchestru zahŕňala nielen nízkonákladové letecké spoločnosti, ale aj tie, ktoré sa špecializujú na vysoký štandard.

Letiská v Manchestre

Obľúbené letecké spoločnosti na trase do Manchestru

Hľadáš ubytovanie? Pozri najlepšie hotely v Manchestre

Nájsť hotely v Manchestre