Menu

Vyhľadať lety z Bratislavy do Manchestru

Ukázať filtre

✔️ Existujú v eSky.sk nejaké špeciálne ponuky leteniek z Bratislavy do Manchestru?

Na webovej stránke eSky.sk pravidelne sprístupňujeme špeciálne ponuky leteniek. Sledujte nás a nechajte sa inšpirovať!

✔️ Môžem sa postarať o cestovné poistenie pri rezervovaní letov z Bratislavy do Manchestru?

Na webovej stránke eSky.sk si pri rezervácii leteniek môžete tiež zakúpiť rôzne druhy poistenia, podľa Vašich potrieb. Vďaka tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Keď si objednám letenky z Bratislavy do Manchestru, môžem si tiež rezervovať ubytovanie na mieste?

Na webovej stránke eSky.sk ponúkame vyhľadávač ubytovania, vďaka ktorému sa môžete starať o svoje ubytovanie v mieste, kam cestujete, ešte pred cestou. Ubytovanie je možné rezervovať nezávisle od letenky alebo ako súčasť balíka Let + Hotel.

✔️ Ktoré letecké spoločnosti ponúkajú letenky z Bratislavy do Manchestru?

V eSky.sk zabezpečujeme, aby ponuka letov z Bratislavy do Manchestru zahŕňala nielen nízkonákladové letecké spoločnosti, ale aj tie, ktoré sa špecializujú na vysoký štandard.

Letiská

Bratislava Manchester

Obľúbené letecké spoločnosti na trase Bratislava - Manchester

Manchester – kedysi špinavé, priemyselné mesto, dnes je to moderné mesto plné spoločenského života. Chcete si overiť či je to pravda? Vyskúšajte lacné lety z Bratislavy do Manchestru, ktoré ma vo svojej ponuke letecká spoločnosť Ryanair. Lety Bratislava Manchester sú pravidelne realizované trikrát za týždeň. Letisko v Manchestri je vzdialené 18 km od centra mesta, letisko má zabezpečené pohodlné spojenie s centrom mesta. Pre tých, ktorí chcú navštíviť mesto, v ktorom sa narodili hudobné skupiny ako Bee Gees, Oasis, Simply Red, alebo Take That, ale aj pre futbalových fanúškov svetoznámych klubov – Manchester United a Manchester City, máme letenky Bratislava Manchester vo veľmi atraktívnych cenách. Len pri balení batožiny nezabudnite na pršiplášť alebo dáždnik, veď Manchaster sa nachádza v Anglicku a všetcí vieme aké je anglické počasie.

Hľadáš ubytovanie? Pozri najlepšie hotely v Manchestre

Nájsť hotely v Manchestre