Menu

Vyhľadať lety z Bratislavy do Londýna

Ukázať filtre

Londýn

Lety z Bratislavy do Londýna – čo je dobré vedieť

Výhodné lety z Bratislavy do Londýna sa radia k linkám, ktoré cestujúci na Slovensku využívajú najčastejšie. Vďaka dostupnosti lacných leteniek sa dá z letiska Milana Rastislava Štefánika cestovať naozaj výhodne. Využite najlacnejšie letenky Bratislava Londýn a spoznajte jednu z najslávnejších svetových metropol! Budete cestovať do Londýna za prácou, rodinou, kultúrou alebo historickými pamiatkami? Na účele v tomto prípade nezáleží. Dôležité je vedieť, kde hľadať ponuky leteniek do Londýna s odletom z Bratislavy.

Letisko v Bratislave – miesto, kde začína vaša cesta

Všetky cesty údajne vedú do Ríma a lacné lety z Bratislavy do Londýna zase začínajú na letisku Milana Rastislava Štefánika (letisko Bratislava). Jedná sa o najväčšie letisko pre medzinárodnú leteckú dopravu na Slovensku a dôležitý dopravný uzol v rámci strednej Európy. Nachádza sa necelých 10 kilometrov od centra hlavného mesta Slovenska a približne hodinu cesty od letiska vo Viedni.

Na bratislavskom letisku realizuje svoje aktivity niekoľko leteckých spoločností a dve z nich majú vo svojej ponuke aj lacné letenky do Londýna z Bratislavy. Jedná sa o nízkonákladových dopravcov, preto môžete očakávať, že cena letu z Bratislavy do Londýna bude mimoriadne priaznivá. Čo to znamená v číslach? Najlacnejšia letenka z Bratislavy do Londýna vás môže vyjsť na pár desiatok eur. Jedná sa pritom o priamy let. V Bratislave nastúpite do lietadla a za niečo viac ako dve hodinky už môžete vystupovať na letisku v Londýne.

Od čoho sa odvíja cena leteniek z Bratislavy do Londýna?

Cenu leteniek z Bratislavy do Londýna ovplyvňuje viacero faktorov. Vo všeobecnosti platí, že čím skôr budete prezerať ponuky lacných leteniek, tým budete mať vyššiu šancu, že nakúpite naozaj výhodne. Plánujete let Londýn Bratislava na august? Začnite hľadať letenky s predstihom, pokojne už v marci či apríli.

 Ak chcete kúpiť letenku z Bratislavy do Londýna za rozumnú cenu, zamerajte sa na linky s odletom v skorých ranných či neskorších nočných hodinách. Tieto lety spolu s tými, ktoré odlietajú v strede týždňa či začiatkom víkendu, sa nie vždy darí dostatočne naplniť. Aerolínie preto ponúkajú letenky za výhodné ceny v snahe zatraktívniť tieto nepopulárne termíny a časy. Skúste byť časovo flexibilní a obetovať kúsok svojho pohodlia – môžete tak ušetriť stovky až tisíce eur!

Nepriamy alebo priamy let z Bratislavy do Londýna – to je otázka! Lety s prestupom bývajú lacnejšie, zároveň ale aj dlhšie trvajú a kvôli nutnosti prestupu si neužijete zvlášť komfortný pocit z cesty. Na druhej strane budete mať možnosť stráviť niekoľko hodín na novom mieste a to tiež nie je na zahodenie. Vďaka akčnej ponuke leteniek od nízkonákladových dopravcov však dilemu ohľadne priameho či nepriameho letu do Londýna nemusíte riešiť.

Kde nájsť najlacnejšie letenky z Bratislavy do Londýna?

Ak chcete cestovať rýchlo, bezpečne a výhodne, mali by ste vedieť kde hľadať najlacnejšie letenky z Bratislavy do Londýna. Samozrejme, ponuky najlepších leteniek nájdete na webe, stačí len použiť ten správny vyhľadávač. Boli by ste radi, ak by sa cena letenky z Bratislavy do Londýna držala na minime?

Využite vyhľadávač lacných leteniek eSky. Web zhromažďuje ponuky leteniek od viac ako 800 tradičných aj nízkonákladových či regionálnych dopravcov z celého sveta. Vďaka pokročilému systému vyhľadávania si tu dokážete nájsť trasu, ktorú práve potrebujete. Stačí akurát zadať termín a miesto príletu a odletu, zvoliť cestovnú triedu a systém sám vyhľadá najdostupnejšie lety v rámci uvedených parametrov.

Let z Bratislavy do Londýna nemusí byť vždy priamy. Systém eSky si však dokáže poradiť aj s týmto variantom – spojí lety rôznych spoločností tak, aby ste zvolenú trasu vo vybranom termíne stihli absolvovať čo najrýchlejšie, najkomfortnejšie a za čo najlepšiu cenu. Možno sa aj vám podarí absolvovať najlacnejší let z Bratislavy do Londýna práve s prestupom, pretože pri letoch z Bratislavy do Londýna sa na všetky letiská nedostanete. Chystáte sa letieť z Bratislavy do Londýna priamou linkou? Tieto letiská vás budú očakávať.

Letisko Londýn Stansted

Pri cestovaní s nízkonákladovými dopravcami sa treba pripraviť na to, že linky týchto aerolínií väčšinou končia na odľahlejších letiskách, relatívne ďalej od centier vybraných destinácií (zväčšia kvôli nižším letiskovým poplatkom). Ponuky letov z Bratislavy do Londýna sú toho tiež dôkazom.

Jedným z letísk, na ktoré sa pri odlete z Bratislavy do Londýna môžete dostať, je letisko Stansted. Leží necelých 70 kilometrov severovýchodne od centra Londýna a zabezpečuje spojenie s približne 200 destináciami v Európe, Afrike a na Blízkom východe. Medzi veľmi frekventované letecké spojenia sa radia napríklad aj linky medzi Londýnom a Prahou, Budapešťou či Krakovom.

Ak sa ocitne práve na letisku Londýn Stansted a budete sa chcieť dostať do centra Londýna, môžete využiť vlakovú alebo autobusovú dopravu. Cesta vlakom by nemala trvať dlhšie ako 40-50 minút, autobusom to je (aj v závislosti na hustote premávky) približne o 20 až 30 minút viac. Ak si trúfnete na jazdu autom, odporúčame využiť komunikáciu M11.

Letisko Londýn-Luton

Akciové letenky z Bratislavy do Londýna má v ponuke aj nízkonákladový dopravca Wizz Air. Ide o pravidelnú celoročnú linku, ktorá končí na letisku Londýn-Luton. Letisko sa nachádza blízko mesta Luton a od centra Londýna je vzdialené približne 45 kilometrov. Hoci sa nejedná o najväčšie letisko v Londýne, v roku 2018 presiahla jeho vyťaženosť hranicu 16 miliónov odbavených cestujúcich. Luton využívajú viaceré nízkonákladové aerolínie, ponúkajúce pravidelné aj sezónne lety do destinácií v celej Európe. K dispozícii sú lety z Londýna do Barcelony, Alicante, Bari, Atén či Lyonu, samozrejmosťou sú tiež trasy Londýn – Krakov a zohnať sa dajú aj letenky Londýn – Budapešť (čo je v rámci letiska v Lutone jedna z najvyťaženejších trás).

Zlákala vás ponuka lacných leteniek z Bratislavy do Londýna a ako cieľové letisko ste si vybrali práve to v Lutone? Potom vedzte, že do centra Londýna sa môžete pohodlne dostať vďaka rýchlej a spoľahlivej železničnej doprave. Okrem Londýna je zabezpečené aj spojenie do Bedfordu, Wimbledonu či Brightonu. Možnosťou je tiež doprava autobusom alebo po vlastnej osi s využitím diaľnice M1.

Ako nepremeškať najlepšie ponuky leteniek z Londýna do Bratislavy?

Najlacnejšie letenky Bratislava – Londýn sú na trhu možno práve v čase, kedy čítate tieto riadky. S eSky môžete nad ponukami leteniek z Bratislavy do Londýna získať kontrolu. Stačí využívať web eSky, prípadne sledovať sekciu Akcie, kde si kedykoľvek môžete vyhľadať letenky z Bratislavy do Londýna za výhodnú cenu.

Ďalšia možnosť ako neprísť o výhodné ponuky leteniek do Londýna spočíva v prihlásení sa na odber newsletteru eSky. Po nastavení príslušných parametrov vás spoločnosť bude informovať vždy, keď sa na trhu objaví lacná letenka, ktorá by vás mohla zaujať. Na podobnom princípe funguje aj zdarma stiahnuteľná apka, akurát že notifikácie vám nebude posielať e-mailom, ale vás upozorní prostredníctvom mobilného zariadenia.

Výhodná ponuka lacných leteniek z Bratislavy do Londýna je na dosah ruky. Stačí pár kliknutí myškou a ste tam!

✔️ Existujú v eSky.sk nejaké špeciálne ponuky leteniek z Bratislavy do Londýna?

Na webovej stránke eSky.sk pravidelne sprístupňujeme špeciálne ponuky leteniek. Sledujte nás a nechajte sa inšpirovať!

✔️ Môžem sa postarať o cestovné poistenie pri rezervovaní letov z Bratislavy do Londýna?

Na webovej stránke eSky.sk si pri rezervácii leteniek môžete tiež zakúpiť rôzne druhy poistenia, podľa Vašich potrieb. Vďaka tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Keď si objednám letenky z Bratislavy do Londýna, môžem si tiež rezervovať ubytovanie na mieste?

Na webovej stránke eSky.sk ponúkame vyhľadávač ubytovania, vďaka ktorému sa môžete starať o svoje ubytovanie v mieste, kam cestujete, ešte pred cestou. Ubytovanie je možné rezervovať nezávisle od letenky alebo ako súčasť balíka Let + Hotel.

✔️ Ktoré letecké spoločnosti ponúkajú letenky z Bratislavy do Londýna?

V eSky.sk zabezpečujeme, aby ponuka letov z Bratislavy do Londýna zahŕňala nielen nízkonákladové letecké spoločnosti, ale aj tie, ktoré sa špecializujú na vysoký štandard.

Letiská

Bratislava Londýn

Obľúbené letecké spoločnosti na trase Bratislava - Londýn

Letový poriadok Letiska M. R. Štefánika v Bratislave obsahuje každodenné lety na letisko Stansted, ktoré je vzdialené približne 55 km severovýchodne od centra Londýna. Lety na trase Bratislava Londýn realizuje nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair. Londýn okrem množstvá historických pamiatok je aj jedným z najvýznamnejších športových miest na svete. Teraz vďaka tomuto, že írsky dopravca poskytuje lacné lety z Bratislavy do Londýna máte možnosť zúčastniť sa na zápase najvyššej futbalovej súťaži Anglicka - Premier League, v ktorej hrajú okrem iného aj londýnske kluby Arsenal, Tottenham, West Ham United a Chelsea. Už dnes rezervujte letenky z Bratislavy do Londýna a zažite futbalové emócie na najvyššej úrovni.

Hľadáš ubytovanie? Pozri najlepšie hotely v Londýne

Nájsť hotely v Londýne