Menu

Vyhľadať lety z Bratislavy do Palma de Mallorcy

Ukázať filtre

✔️ Existujú v eSky.sk nejaké špeciálne ponuky leteniek z Bratislavy do Palma de Mallorcy?

Na webovej stránke eSky.sk pravidelne sprístupňujeme špeciálne ponuky leteniek. Sledujte nás a nechajte sa inšpirovať!

✔️ Môžem sa postarať o cestovné poistenie pri rezervovaní letov z Bratislavy do Palma de Mallorcy?

Na webovej stránke eSky.sk si pri rezervácii leteniek môžete tiež zakúpiť rôzne druhy poistenia, podľa Vašich potrieb. Vďaka tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Keď si objednám letenky z Bratislavy do Palma de Mallorcy, môžem si tiež rezervovať ubytovanie na mieste?

Na webovej stránke eSky.sk ponúkame vyhľadávač ubytovania, vďaka ktorému sa môžete starať o svoje ubytovanie v mieste, kam cestujete, ešte pred cestou. Ubytovanie je možné rezervovať nezávisle od letenky alebo ako súčasť balíka Let + Hotel.

✔️ Ktoré letecké spoločnosti ponúkajú letenky z Bratislavy do Palma de Mallorcy?

V eSky.sk zabezpečujeme, aby ponuka letov z Bratislavy do Palma de Mallorcy zahŕňala nielen nízkonákladové letecké spoločnosti, ale aj tie, ktoré sa špecializujú na vysoký štandard.

Letiská

Bratislava Palma de Mallorca

Obľúbené letecké spoločnosti na trase Bratislava - Palma de Mallorca

Palma de Mallorca je hlavné mesto a hlavný prístav ostrova Malorka aj hlavné mesto autonómneho spoločenstva Baleáry v Španielsku. Lety na trase Bratislava Palma de Mallorca sezónne realizuje letecká spoločnosť Ryanair a pravidelne lety, aj mimo sezóny, zabezpečuje Travel Service Slovakia pod značkou českej nízkonákladovej aerolinky Smart Wings. Obe letecké spoločností ponúkajú lacné lety z Bratislavy do Palma de Mallorca preto máte možnosť spoznať mesto, ktoré nikdy nespí. Palma de Mallorca ponúka turistom bohaté možnosti a úžasnú atmosféru. Ak Vám v zime chýbajú slnečné lúče vyhľadajte a rezervujte si letenky z Bratislavy do Palma de Mallorca. Letisko Palma de Mallorca – letisko Son Sant Joan, sa nachádza neďaleko mesta, v letnej sezóne patrí medzi najvyťaženejšie letiská v Európe.

Hľadáš ubytovanie? Pozri najlepšie hotely v Palma de Mallorca

Nájsť hotely v Palma de Mallorca